امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
فیلتر شدن و تاثیر ان بر سئو
#1
در مواقعی که سایت دارای رتبه ی خوبی می باشد از سوی حکرهایی که در کشورهای دیگر قرار دارند مورد حمله قرار می گیرند به همین دلیل بعضی کشورها دسترسی به سایتها را فقط محدود به کاربران کشور خود می کنند .حال می خواهیم بدانیم ایا این کار بر سئوی سایت تاثیری دارد یا خیر ایا شرکت دارکوب راهکاری برای ان ارائه داده است ؟
با کاهش دسترسی به سایت کسب و کار نیز کاهش پیدا می کند .فیلتر کردن بر روی سئو تاثیر می گذارد ام در برخی مواقع تاثیر مثبت هم می گذارد.
فیلتر کردن وب سایت چیست :
با استفاده از این روش برخی کاربران نمی توانند از ان وب سایت استفاده کنند .فیلترینگ وب سایت را در برابر تبلیغات ،متن های غیر مرتبط و.. خفظ می کند .
سیستم های فیلترینگ اطلاعاتی
یک سیستم فیلترینگ اطلاعات ، سیستمی می باشد که افزونه ها و یا اطلاعات ناخواسته که در جریان اطلاعات بارگیری شده به وجود می آیند، را حذف می کند. هدف اصلی آن ، مدیریت بیش از حد اطلاعات می باشد. برای انجام این کار، مشخصات کاربری با بعضی از مشخصات مرجع مقایسه می شود. این مشخصات ممکن است از آیتم اطلاعات و یا محیط های اجتماعی کاربران ناشی شود.
عملکرد
یک سیستم فیلترینگ از این سبک ، شامل چندین ابزارمی باشد که به مردم کمک می کند تا اطلاعات ارزشمند را پیدا کنند، بنابراین با اختصاص دادن زمان کم برای خواندن، گوش دادن و دیدن ، می توانید به اسناد جالب و ارزشمند دسترسی پیدا کنید. این فیلترها همچنین برای سازماندهی و ساختن اطلاعات به روش صحیح و قابل درک ، مورد استفاده قرار می گیرند.
این فیلترها در به دست آوردن نتایج موتورهای جستجو در اینترنت بسیار ضروری هستند. کارکرد های فیلترینگ هر روز برای دریافت اسناد ، وب سایت ها  و پیام های کارآمد تر ، بهبود پیدا می کند.
ساخت وب سایت برای شما در شرکت دارکوب


پرش به انجمن:


کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان