رفتن به مطلب

بازی انلاین ریپابلیک

poemses

ارسال های توصیه شده

بازی قدیمی ریپابلک که میشه گفت دنیای واقعی رو پیاده سازی کرده و می تونی در این بازی کار کنی سرباز باشی یا حتی رییس جمهور از کشوت دفاع کنی و با کلی کاربر ایرانی دوست بشی و کنار همه این کارا با هم میتینگ بزارین و برای کشور مجازیت تصمیم بگیری  شاید دلت خواست روزنامه نگار باشی و شاید یک تانک که همه رو به لرزه میندازه پس منتظر چی هستی همین الان به جمع ما بپوند .

راستی داشت یادم میرفت این بازی فیلتر شده اما به راحتی با قند شکن می تونی وارد بشی ایران مجازی به تو نیاز داره تا شکوه خودش رو به همه نشون بده این بازی یکی از بهترین بازی های تحت وب بوده و هست اما از کجا باید شروع کنیم ؟ 

کافیه اینجا کلیک کنی و وارد دنیای ریپابلیک بشی

راستی وارد شدی بهم پیغام بده تا راهنماییت کنم چظور بازی کنی اکانت من javadsd تو بازی 

Business simulator strategy browser game

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• 1 سال بعد...

یکی از باحال ترین بازی آنلاین ایرانی که تا حالا بازی کردم بازی آنلاین ایرانی دوز بود.. خیلی سرگرم کننده و جالبه این بازی... البته بازی آنلاین مونوپولی و کوییز اف کینگز هم جز بهترین بازی های آنلاین ایرانی هستن

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...