Jump to content

طراحی سایت آوینا وب


bamana

Recommended Posts

طراحی سایت در کرج آوینا وب چرا؟ تا کنون به این موضوع اندیشیده اید که چرا هر فروشگاه یا مغازه ای یا هر کسب و کاری باید برای خود سایتی طراحی کرده باشد؟ فوق العاده نبود که در هر لحظه از شبانه روز با مشتریانمان در ارتباط می بودیم؟! بهتر نمیشد که بجای رفتن به بازار و گشت و گذار در بین انبوهی از جمعیت برای کسب اطلاعات در مود محصول برند مورد نظر یا مقایسه محصول چندین برند مختلف٬ در خانه با آرامش مینشستیم و در مورد آنچه که میخواهیم تنها با یک کلید اطلاعات کسب میکردیم؟ در گذشته اشخاص با مراجعه حضوری یا از طریق روزنامه های کثیرالانتشار به دنبال کالا٬ خدمات٬ شغل و مطالبات دیگر خود بودند٬ این کار علاوه بر هزینه بر بودن باعث اتلاف وقت نیز می‌شد. اما امروزه تنها با یک جستجو در اینترنت می‌توان در کمترین زمان٬ بیشترین اطلاعات را چه برای خرید و چه برای راه اندازی و گسترش تجارت خود بدست آورد.

طراحی سایت آوینا وب

 

آیا مایل هستید که با تبدیل کاربران ساده به مشتریان احتمالی و تبدیل آنها به مشتریان وفادار٬ تنها از طریق طراحی سایت و داشتن سایت اختصاصی خودتان در نهایت کسب و کارتان را گسترش دهید؟ پس با طراحی سایت آویناوب همراه باشید. ابتدا توضیح مختصری در مورد طراحی سایت داشته باشیم:

طراحی سایت چیست؟

 

طراحی سایت آوینا وب

 

طراحی سایت یا وب سایت شامل تعداد زیادی فایل می‌باشد که در تعدادی فولدر مرتب شده اند٬ مثل مرتب کردن فایل ها در کامپیوتر شخصی. صفحه اصلی یک سایت بصورت index.html یا default.html نامیده می‌شود. وقتی آدرس سایتی را در مرورگرمان وارد می‌کنیم٬ مرورگر به سراغ اکانت میزبانی میرود که آدرس سایت به آن اشاره می‌کند. به دنبال یکی از فایل های اصلی میگردد. اگر فایل را پیدا کند در روی مرورگر به نمایش می گذارد. فایل index.html ترکیبی است از متن ها و تصاویری که طراح سایت چیدمان آنها را مشخص می‌کند. متن درون سایت ذخیره شده در حالیکه تصاویر می‌توانند درون وب سایت یا در جای دیگری ذخیره شده باشند.

مراحل راه اندازی وب سایت و طراحی سایت:

 

این مرحله شامل اقداماتی از قبیل جمع آوری اطاعات اولیه٬ ایجاد سایت و نهایتاَ نگهداری و بروز رسانی آن می‌باشد. جزئیات این مرحله برای هر طراح سایت می‌تواند منحصر بفرد باشد اما اصول کلی شامل موارد زیر است:

 

    جمع آوری اطلاعات

    برنامه ریزی

    طراحی

    توسعه

    تست و تحویل

    نگهداری و پشتیبانی

 

حتما بخوانید  هاست وردپرس

 

1. جمع آوری اطلاعات: اولین گام در طراحی سایت آوینا وب است که باید به نکات زیادی توجه کرد٬ هدف از آن دستیابی به اهداف مشتری می باشد. پایه آن درک نیاز مشتری و کمک به برآورده کردن خواسته های او می باشد.

 

هدف از ایجاد این وب سایت چیست؟ آیا می خواهید اطلاع رسانی کنید؟ خدمات رسانی کنید و یا تجارت الکترونیکی داشته باشید؟ چه چیزی شما را به داشتن وب سایت ترغیب می کند؟ انتظارات شما از سایت خود چیست؟ آیا مخاطبین خود را می شناسید و گروه خاصی را برای رسیدن به اهدافتان در نظر دارید؟ بهتر است که تصویر مخاطبین ایده آل خود را تصور کنید. این اطلاعات در مرحله طراحی نقش مهمی دارند. محتوای سایت شما در برگیرنده چه مواردیست؟ مخاطبین شما به دنبال اطلاعات هستند یا دنبال محصول خاص و خرید آنلاین؟

 

2. برنامه ریزی: در این مرحله با توجه به اطلاعات بدست آمده شروع به ترسیم نقشه سایت می کنیم. مرحله برنامه ریزی شامل تمام بخش های اصلی و زیر مجموعه های سایت است و به عنوان راهنما برای محتوای سایت است. در این مرحله طراح وب در مورد اجزایی مثل قالب سایت٬ عناصر گرافیکی٬ تصاویر٬ تجارت الکترونیک و غیره بحث می‌شود. طراح سایت با ایجاد تکنیک های مناسب به شما کمک می کند که به اهدافتان برسید.

 

3. طراحی: فاکتور اصلی این مرحله در نظر گرفتن مخاطبین سایت است. با توجه به مخاطبین باید سایت را طراحی کرده و قالب سایت را انتخاب نمود. در این مرحله با طراح سایت در ارتباط باشد تا ایده های خود را با طراح به تبادل بگذارید.

 

4. توسعه: در این مرحله طراح با استفاده از قالب و المان های گرافیکی سایت را طراحی کرده و امکاناتی همچون خدمات الکترونیکی و خرید آنلاین را در سایت قرار می‌دهد. از دیدگاه فنی٬ سایتی موفق است که از نظر کابر نهایی توسعه یافته باشد. برای برآورده نمودن این مسئله باید از کدهای CSS/XHTML مطابق استاندارد جهانی استفاده شود و حداکثر کارایی را برای مخاطبین خود فراهم کند.

حتما بخوانید  بهترین اموری که می توان در طراحی سایت انجام داد

 

5. تست و تحویل: طی این مرحله٬ طراح عملکرد نهایی سایت را تست می کند. یکی از این موارد تست کدها می‌باشد که وب سایت بدون هیچ مشکلی در تمامی مرورگرها قابل رویت باشد. در جریان این مرحله آپلود فایل های سایت به وب سایت صورت می‌گیرد و زمان ثبت دامنه و انتخاب هاست مناسب نیز است. با قرار گرفتن سایت بر روی سرور به طور کامل راه اندازی شده و قابل رویت برای عموم است.

 

6. نگهداری و پشتیبانی: لازمه جذب مخاطب و مشتری٬ آپدیت و بروز رسانی نمودن دائم مطالب و محتوای سایت می‌باشد. سئو یا بهینه سازی وب سایت مجموعه عملیاتی است که طی آن رتبه وب سایت در موتورهای جستجو برای کلمه های کلیدی مرتبط بالا می‌آید و وب سایت بازدید کنندگان بیشتری کسب می‌کند.

چه نرم افزارهایی در طراحی سایت استفاده می شود؟

 

    نرم افزارهای مورد نیاز طراحی فایل های گرافیکی

    نرم افزارهای موردنیاز برنامه نویسی صفحات اینترنتی

 

1. نرم افزارهای مورد نیاز طراحی فایل های گرافیکی:

 

    Adobe Illustrator

    Corell Draw

    Photoshop

    FireWorks

    Paintshop pro

 

2. نرم افزارهای موردنیاز برنامه نویسی صفحات اینترنتی:

 

    DreamWeaver

    FrontPage

    VisualStudio

 

گروه طراحی سایت آویناوب در نظر دارد که راه حل ساده ای برای سوالات ذهنی شما کاربران عزیز ارائه دهد. علاوه بر آن آبی روی آتش دغدغه وجودی شما در رابطه با گسترش کسب و کارتان باشد. گروه طراحی سایت آوینا وب با پیشنهاد همکاری از طریق طراحی سایت٬ طراحی وب سایت٬ سئو و مشاوره تمایل دارد که سهمی در به موفقیت رساندن بیشتر تجارت مشتریان خود داشته باشد. قبل از هر انتخابی می‌خواهیم که شما را با گروه طراحی سایت آوینا وب آشنا کنیم. با مشاهده نمونه کارهای ما و مقایسه با دیگر همکاران عزیز تصمیم بگیرید. چرا که معتقدیم انتخاب درست سهم کاربران محترم می باشد.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...