Jump to content

با پر بازدید ترین وب سایت ایرانی آشنا شوید


sanazkarimi

Recommended Posts

قطعا وبسایت های زیادی روزانه در سراسر دنیا و حتی ایران ،مورد جستجو و بازدید قرار میگیرند. در ایران نیز وبسایت های بسیار زیادی ازجمله طراحی سایت اصفهان در روز مورد جستجو توسط کاربران ایرانی قرار میگرند . اگر فکر میکنید در این میان ، دیجی کالا، ورزش 3 ، گوگل بیشترین بازدید را دارند در اشتباه هستید !

 .

 

 

جستجو کلمات و موضوعات مختلف در موتور جستجو گوگل و بینگ ، میلیون ها سایت مختلف از سراسر دنیا را برای کاربران به نمایش میگذارد .  از این میان کاربران ایرانی  صفحه پیوندها و فیلترینگ را فراوان و به دفعات متعدد در روز مشاهده میکنند .  peyvandha.com جزو 4 سایت پربازدید در روز ایران است که ایرانیان هرروزه با آن سروکله میزنند .

اگر بخواهیم کمی برروی این قضیه ریز شده و دلیل آن را بدانیم ، در اولین تحلیل میتوان به این اشاره نمود که کاربران ایرانی در جستجو های خود به نتایجی که میخواهند ، نمیرسند .

این میزان بازدید اجباری از این وبسایت نشان میدهد که بیشتر کاربران ایرانی به سمت صفحات و اهداف خود هدایت نمیشوند و این صفحه به آنها نمایش داده میشود . بسیاری از کاربران به دنبال صفحات غیر اخلاقی نیستند و چه بسا ، بسیاری از این جستجو ها با موضوعات مختلف مانند : پزشکی ، تاریخی ، اجتماعی ، فرهنگی درحال انجام است  .

 

حال این سوال پیش می آید که چرا هرروزه با این صفحه معروف برخورد میکنیم ؟

 

در بررسی های اولیه ، دو دسته از افراد جستجوگر مخاطب اصلی این سایت هستند :

 

1- افرادیکه به دنبال مطالب غیر اخلاقی هستند که درنهایت به این صفحه منتقل میشوند .

2 - افراد علمی و سطح بالایی که به دنبال مقالات و تحقیقات گوناگون هستند که  درنهایت پس از نرسیدن به نتیجه به این صفحه منتقل میشود .

 

گردانندگان وبسایت پیوندها در صدد ایجاد محتوای فرهنگی و غنی هستند تا کاربران ایرانی کمتر به وبسایت های خارجی مراجعه کند و از وبسایت های ایرانی وطراحی سایت اصفهان حمایت بشود . اما با این اوصاف هر دودسته از افراد بالا چگونه میتوانند با مطالب و محتوای این وبسایت که طبق نیاز آن ها نیست و به صورت اجبار به آن هدایت میشوند ارتباط برقرار کنند ؟

 

نظر شما چیست ؟ فکر میکنید تا چه حد میتواند مفید باشد .

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...