Jump to content

دنیای اپلیکیشن ها


arash.mousavi

Recommended Posts

گسترش روز افزون برنامه ها و آپ های موجود در بازار تلفن های هوشمند روز به روز در حال افزایش است و سهم بیشتری را از بازار در اختیار خود می گیرد. هر چند هنوز هم طراحی سایت در میان مشاغل و کاربران وجهه و محبوبیت بیشتری دارد ولی طراحی اپلیکیشن و خصوصاً طراحی اپلیکیشن فروشگاهی در حال افزایش است و با موفقیت چند نمونه سایرین نیز به تکاپوی طراحی اپلیکیشن فروشگاهی افتاده اند. نونگار با تیم مجرب و حرفه ای در زمینه برنامه نویسی اندروید و IOS و با نمونه کارهای بسیار زیاد و تجربه ی چند ساله در این زمینه می تواند بهترین انتخاب ممکن برای طراحی اپلیکیشن فروشگاهی باشد.

بهترین طراحی اپلیکیشن فروشگاهی

برای اینکه با آپ های حال حاضر رقابت کنید باید طراحی اپلیکیشن فروشگاهی شما از شاخص ها و معیارهای زیادی برخوردار باشد. ایده های نو که منطبق بر اصول بازاریابی دیجیتال و دیجیتال مارکتینگ باشد می تواند موفقیت زیادی را در زمینه دستیابی به اهداف از پیش تئیین شده برای طراحی اپلیکیشن فروشگاهی برای شما فراهم نماید. معیارهای مختلفی می تواند کمک کند تا شما در میان رقبای خود بهترین طراحی اپلیکیشن فروشگاهی را داشته باشید و سهم قابل توجهی از بازار را در اختیار خود بگیرید. معیارهایی مانند متفاوت بودن، خاص بودن، کارایی در عین زیبایی محیط کاربری اپلیکیشن، کم حجم بودن، توانایی ارتقاء نا محدود، استفاده آسان برای کاربران و نیز مدیریت آسان تر برای مدیران و فروشندگان از جمله موارد است که بهترین طراحی اپلیکیشن فروشگاهی باید دارا باشد.

سئو مجموعه ای از متریک ها را برای رنکینگ طراحی سایت ها در نظر می گیرد که در آن پارامترهای مختلف را در نظر می گیرد. الگوریتم های گوگل ، عوامل درونی طراحی سایت ، عوامل خارجی تمامی آیتم هایی هستند که با تاثیرگذاری متفاوت موجب نمایش طراحی وب سایت می شوند و با واسط آن اصول سئو وب سایت و بهینه سازی وب سایت را بیان می دارند. در ادامه لیستی از متریک های سئو که در رنکینگ طراحی سایت ها اثرگذار است خواهیم پرداخت.طراحی سایت،طراحی وب سایت،طراحی سایت تهران،طراحی سایت اصفهان،طراحی سایت یزد،سئو سایت شیراز،طراحی سایت کرمانشاه،طراحی سایت تبریز،طراحی سایت کرج،

 

زنده بودن سایت: زنده بودن و به اصطلاحی اکتیو بودن طراحی سایت که به واسط درج محتوا و نیز جذب ترافیک می باشد فاکتوری در سئو طراحی وب سایت شما خواهد بود. محتوا و بازاریابی محتوا امروزه به عنوان ملاکی ارزشمند در بهینه سازی سایت شناخته می شود بگونه ای که درج مرتب مطلب که مرتبط با حوزه کسب و کاری شما می باشد می تواند اثر بسیار قابل چشمی در سئو سایت شما داشته باشد.

 

 

عمر سایت: عمر سایت , عمر دامنه و نیز عمر و قدمت فعالیت در حوزه مربوطه طراحی سایت بسیار اثرگذار می باشد.

 

عنوان سایت: عنوان سایت شما می بایست مرتبط با کلمات کلیدی طراحی وب سایت شما باشد.

 

 

 

توضیحات سایت: توضیحات سایت خود را با درج کلمات کلیدی انتخاب نمایید.

 

 

اعتبار سایت : اعتبارطراحی سایت نیز عامل مهمی در رنکینگ و سئو طراحی سایت شما می باشد. وجود لینک طراحی وب سایت شما در دیگر سایت ها عاملی در اعتبار دهی خواهد بود.

 

آنالیز طراحی سایت: آنالیز طراحی سایت شما که می تواند تحلیلی از رفتار کاربران ، مدت زمان ماندگاری کاربر در طراحی سایت شما ، تعداد صفحات بازدید شده تمامی مواردی است که مورد تحلیل قرار می گیرد. گوگل آنالیز ابزاری است که تحلیل رفتار کاربران را نمایش می دهد و به عنوان ابزار قدرتمندی برای راهبردی و مدیریت بهتر طراحی سایت شما خواهد بود.

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...