رفتن به مطلب

نکات مهم در جلسه مصاحبه پناهندگی

poemses

ارسال های توصیه شده

‍یکی از نکات مهمی که در جلسه مصاحبه پناهندگی باید به آن توجه کنید نتیجه گیری غلط و بی پایه و اساس است.
نمیتوانید مطلبی را اعلام کنید ولی تنها نتیجه گیری دلخواه خودتان را قبول داشته باشید و متوقع  باشید طرف مقابل نیز ان را به راحتی بپذیرد.
اگر شما در استدلالات خود راه را بر هرگونه ایراد و اشتباه ببندید شک نکنید موفق خواهید بود و لازمه آن اشراف صد در صدی و البته درست بر کیس است
موضوعی که بنده در مشاوره ها بسیار بر آن دقت میکنم. 

بدون توضیح اضافی به ذکر چند مثال بسنده میکنم:

⛔️دوستی عنوان میکنند من توسط نیروهای امنیتی دستگیر شدم و بعد از آن بدلیل پارتی بازی و یا دادن رشوه ازاد شدم و سپس چنین و چنان شد.

هیچ نیازی به بیان ادامه مطالب و توجیهات و استدلالات این شخص نیست  و در انتهای مصاحبه شخص با یک نتیجه گیری  و پاسخ منطقی روبرو میشود.

😔شما که توانستید یکبار با پارتی بازی و یا رشوه جان سالم به در ببرید پس این دفعه هم متوانستید 

این میشود تیر آخر 

⛔️یک مثال دیگر که بسیار دیده میشود:

خانمی ادعای آزار و اذیت و خشونت خانگی از جانب همسرشان را دارند و وقتی به مستندات و کلام شخص توجه میشود ایشان هم حضانت فرزند را دارند و هم اینکه کودکشان پاسپورت گرفته است  که قطعا نشان دهنده رضایت پدر ایشان است

🤔 قطعا نمیتوان در مورد این موضو ع که عدم توجه به ان  موجب انهدام کیس میشود دلیل درست و منطقی نداشت 

⛔️شخص عنوان میکند همسرم مهریه اش را اجرا گذاشت و بعد اختلافاتی ایجاد شد و ....

🤔این شخص نمیتواند از بحث مهریه که بنیان کیس را تشکیل میدهد به راحتی صرف نظر کند

⛔️من بشارت دریافت کردم و چون ارامش گرفتم ایمان اوردم.
🤔آرامش گرفتم یعنی چه؟توضیح دهید 
اگر توجه کنید متوجه میشوید نمیتوان مطلبی را در مصاحبه عنوان کنید و توقع داشته باشید که طرف مقابل  حرفهای شما را بدون چون و چرا بپذیرد و یا نتیجه ای که شما  انرا دوست دارید برداشت کند.

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...