Jump to content

موتور جستجوی ایرانی توسط شرکت دارکوب راه اندازی شد


mose

Recommended Posts

سایت "موتور سرچ" که توسط دارکوب راه اندازی شده است قابلیت های بیشتری نسبت به یک موتور جستجو دارد که شامل آگهی های خرید و فروش خودرو، ملک، استخدام، خدمات و کالا می باشد.

همچنین کاربران در سایت می توانند مطالب و مقالات شخصی خود یا مطالب مربوط به کسب کار خود را منتشر نمایند.

مالکان وب سایت نیز این امکان را دارند که سایت خود را به جهت استفاده از تاثیر مثبت اثر بک لینک آن بر روی سئو سایت درج کنند.

همچنین قابلیت خرید و فروش محصولات مجازی در این وب سایت وجود دارد و قابلیت فروش انواع مختلف فایل های صوتی و تصویری در سایت تعبیه گردیده است.

کاربران می توانند ویدئوی آموزشی خود را برای فروش قرار دهند تا سایر کاربران بتوانند ویدئوها را خریداری و تماشا نمایند بدون آنکه قابلیت دانلود وجود داشته باشد.

سایت موتور جستجو (motorsearch.ir) توسط شرکت دارکوب، طراحی و بر پایه سیستم مدیریت محتوای دارکوب پیاده سازی شده است. شرکت دارکوب یکی از معتبرترین شرکت های طراحی وب سایت در کشور می باشد.

آغاز فعالیت تیم دارکوب از سال ۱۳۸۱ می باشد و تاکنون در حدود ۴ هزار وب سایت طراحی، برنامه نویسی و بهینه سازی نموده است. مجموعه دارکوب جزو شرکت های نوآور و خلاق می باشد و توسط معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری به عنوان شرکت خلاق برگزیده شده است.

دارکوب دارای مجوز فعالیت از سازمان نظام صنفی رایانه ای استان تهران و وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی می باشد.
این مجموعه همچنین دارای گواهی رتبه ۴ از شورای عالی انفورماتیک کشور می باشد.
مجموعه دارکوب همچنین دارای پروانه کسب و کارهای مجازی و عضو انجمن صنفی کسب و کارهای اینترنتی و دارای نماد اعتماد از وزارت صنعت و معدن می باشد.

بنابراین با وجود سابقه درخشان و مجوزهای نامبرده، می توان به این موتور جستجو ایرانی اعتماد کرد تا در زمان قطعی اینترنت نیز به اطلاعات دسترسی داشت.

علاوه بر ارائه خدمات طراحی وب سایت و سئو این مجموعه خدمات آموزشی در زمینه طراحی وب و سئو ارائه می نماید و دارای آموزشگاه با مجوز رسمی از سازمان فنی و حرفه ای کشور می باشد و به علاقه مندان به فعالیت در همین حوزه ها به صورت حضوری و غیر حضوری آموزش می دهد.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...