Jump to content

7 اثرگردشگری که میگویند توسط فرازمینی ها ساخته شده


youka

Recommended Posts

این نقاط ممکن است توسط موجودات فرازمینی ساخته شده باشند، اما این بدان معنا نیست که آنها در خارج از این جهان هستند.سیاره زمین جایگاه آثار دیدنی بسیار جذاب باقی مانده از دوران گذشته و سازه هایی با تکنولوژی ساخت بسیار پیشرفته ایست که سنگینی و بزرگی بیش از حدشان قابلیت های بی نظیرشان را مشهود می کند.  به این تربیت بنا به نظریه متخصصان در ساخت آثاری مانند اهرام باستانی مصر (Egyptian pyramids)، خطوط ناسکا the Nasca lines و تعداد دیگری از سازه ها از دستورالعمل های نظام فرازمینی استفاده شده، آنها معتقدند که احتمالاً  گردآورندگان این دستورالعمل ها فرازمینیند و از این جهان نیستند. این مطلب برگرفته از سایت تور استانبول نوروز 96 است .

اما مطمئناً فکر کردن در مورد زمانیکه موجودات فرازمینی به زمین سفر می کنند، بسیار جذاب خواهد بود و با توجه به این جذابیت ها انسان های متعددی برای کشف شگفتی های سیاره های دیگر مانند مریخ که در دامنه دید انسانهاست، سفر کرده اند. اما هیچ شواهدی مبنی بر اینکه فرازمینی ها همیشه اینجا بوده اند، وجود ندارد. با استناد به تعابیر فوق العاده برای برخی از شگفت انگیزترین و تاریخی ترین دستاوردهای بشر متخصصان به این نتیجه رسیده اند که بشر در گذشته و تمدن های ما قبل تاریخ از روش های فوق العاده فرازمینی الگوبرداری و استفاده کرده است تا موفق به ساخت بزرگترین و مبهم ترین سازه ها بر روی زمین شده اند.

    

ساکسی هوآمان SACSAYHUAMÁN

در خارج از پایتخت قدیمی کوسکو (Cusco) و اینکا (Inca) قلعه ای به نام ساکسِی هوآمان قرار دارد که از سنگ های بسیار زیاد مخروطی که مانند یک پازل در کنار هم چیده شده اند، تشکیل شده است. برخی معتقدند که این قلعه شگفت انگیز هنر تمدن باستان، به کمک دوستان بین سیاره ای و فرازمینی است. دیوارهای 1000 ساله این قلعه از سنگ هایی با وزن بیش از 360 تن ساخته شده اند. این سنگ های سنگین وزن می بایست تا ارتفاع بیش از 32.18 کیلومتر حمل می شدند. این سنگ ها به قدری دقیق در کنار یکدیگر قرار گرفته اند که گویی از لیزر برای تنظیم زاویه هایش استفاده شده. اما در اینجا این سوال مطرح می شود که چگونه یک فرهنگ و تمدن کهن با امکاناتی مختصر موفق به انجام چنین شاهکار مهندسی شده است و مشکلاتی از این قبیل را حل کرده اند. تبحر مردم اینکا در ساخت ساختمان های بسیار غنی و باشکوه برای تماشای آسمان و نوشتن تقویم به کمک علم نجوم کاملاً مشهود است. از شگفتی های قلعه ساکسی هوآمان علاوه بر سنگتراشی بسیار پیچیده آن می توان به جمع آوری دیوارهای مشابه از سراسر امپراطوری اینکا که شامل سنگ های 12 وجهی است که در شکاف آرایش یکدیگر قرار گرفته اند، اشاره کرد. اخیراً باستان شناسان سیستم طناب و اهرم اینکا را که برای حمل و نقل سنگ از معادن به شهرها استفاده می کرده اند را کشف کرده اند، این سیستم بر پایه قدرت و نبوغ معماران فرازمینی طراحی شده اند.

خطوط نازکا NASCA LINES

در فلات های مرتفع و خشک و حدود فاصله 300 کیلومتری جنوب شرقی لیما (Lima) بیش از 800 خطوط طولانی و سفید مستقیم که تصویری مانند سیاه قلم را در بیابان های پُرووییَن (Peruvian desert) ایجاد کرده اند، وجود دارد. این خطوط به صورت بسیار تصادفی به بیش از 300 اشکال هندسی و 70 چهره از حیوانات، عنکبوت، میمون و مرغ مگس خوار تبدیل شده اند. طولانی ترین این خطوط  به شکل پیکان و در فاصله چند کیلومتری و بزرگترین اشکال در فاصله 365 متری گسترش یافته اند و بهترین چشم انداز را ارائه می دهند. دانشمندان معنقدند که نقاشی های نازکا بیش از 2 میلیون سال قدمت دارند، و به خاطر اندازه، قدمتشان، چشم انداز بی نظیر از بالا و طبیعت بسیار مرموز می توانند مثالی بسیار مشهود از آثار هنری موجودات فرازمینی بر روی زمین باشند. چنانچه این گمان درست نباشد، چگونه ممکن است که یک فرهنگ کهن قادر به انجام چنین طرحی عظیم در بیابان باشند در صورتیکه قادر به پرواز هم نبوده اند.

درک چگونگی خلق این طرح بسیار آسان است و این شیوه را جیوگلیفس  geoglyphs می نامند. این طرح معماگونه با برداشتن قله، شن زدایی از لایه های سنگ و تراشیدن آنها برای دستیابی ساختار زیرین شن و ماسه های پایینی انجام می شود. در اولین سال های 1900 با توجه به تحقیقات اولیه، به این مسئله مشکوک شدند که این یک طرح منظم فلکی  یا نجومی است، اما مطالعات اخیر نشان می دهد که این خطوط مربوط به آیین های قدیمی آب و حاصلخیزی می باشد. علاوه بر این همانطور که این خطوط از طریق هوا قابل مشاهده اند، از تپه های اطراف نیز دیده می شوند.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...