Jump to content

طراحی سایت و کاربرد کارت ها


sitecode

Recommended Posts

طراحی سایت و کاربرد کارت ها

طراحی سایت و کاربرد کارت ها

 

طراحی سایت و کاربرد کارت ها : اگر به درستی از کارت ها در فضای طراحی وب سایت استفاده شده باشد زیبایی و جلوه خاصی به صفحات طراحی سایت داده خواهد شد . زمانی که در سال ۲۰۱۴۴ میلادی برای نخستین بار تلفن های همراه بیشتر از رایانه ها برای گشت و گذار در فضای مجازی مورد استفاده قرار گرفتند ، طراحی وب سایت برای دستگاه هایی با صفحه نمایش کوچک تر مورد توجه بیشتری قرار گرفت . یکی دیگر از روش های طراحی سایت که با استقبال کاربران رو به رو شد طراحی سایتبه صورت کارت می باشد . بر همین اساس مقاله امروز را به بررسی این نوع از طراحی وب سایت اختصاص داده ایم لذا تا انتهای این مبحث با ما همراه باشید

استفاده از الگو های کارتی مزیت های بسیاری را برای شما به همراه خواهد داشت . یکی از این مزیت ها این است که قادر خواهید بود به آسانی کارت ها را برای هر یک صفحات نمایش ( آن هم با سایز های گوناگون ) طراحی نمایید . این امر به خصوص در تلفن های همراه به چشم می خورد .

 

 

شیوه طراحی کارت در طراحی سایت :

 

در واقع کارت ها به طور اصولی از یک جایگاه کوچک بهره مند می باشند که در آن جایگاه تمامی اطلاعات به صورت اختصاصی و منحصر به فرد برای آن کارت موجود می باشد . این اطلاعات عبارت اند از عناوین توضیحی کوتاه و مختصر ، تصاویر ، لینک ها و مواردی از این قبیل

پر نمودن فضای یک صفحه توسط چنین جایگاهی که به طور کامل قابل دسترس و مرتب می باشد برای کاربران طراحی سایت بسیار لذت بخش و دلنشین خواهد بودکاربران به سرعت می توانند کارت ها را مرور نموده و بدون جستجو مطلب مورد نظر خود را مشاهده نمایند . در وب سایت های گوناگونی می توانید کارت منحصر به فرد خودتان را بسازید . به طور معمول در فضای اینترت وب سایت هایی وجود دارند که در آن ها می توانید کارت تان را ساخته و در بخش مورد نظرتان قرار دهید و عکس ها و متون مورد علاقه تان را به آن بیافزایید و نهایتا آن را در دسترس عموم کاربران و علاقه مندان قرار دهید .

 

 

اشتباهات بزرگ در حوزه طراحی سایت

اشتباهات بزرگ در حوزه طراحی سایت

 

 

 

اشتباهات بزرگ در حوزه طراحی سایت : یکی از مباحثی که امروزه میان طراحان وب سایت مطرح می باشد ، جلب اعتماد بازدیدکنندگان یک طراحی سایت می باشدامروزه کاربران دنیای اینترنت به حجمی از اطلاعات رسیده اند که می توانند تنها در یک بازدید چند ثانیه ای راجع به اعتبار وب سایت تصمیم گیری نمایند . اگر طراحی وب سایت تان به صورت حرفه ای و با رعایت تمامی قوانین طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت انجام شده باشد می توانید در جهت جلب اعتماد مخاطبین به خوبی  عمل کرده و امید بسیاری به بازگشت کاربران به وب سایت تان داشته باشید . اگر وب سایت شما به صورت نا مطلوبی طراحی شده باشد کاربران تان به سرعت از دست خواهید داد . در ادامه این مقاله قصد داریم شما عزیزان را با ۲ مورد از اشتباهات بزرگی که در زمینه ی طراحی وب سایت رخ می دهد آشنا نماییم لذا با ما همراه باشید .

 

 

عدم توجه به کاربران تلفن همراه در طراحی سایت :

 

بر اساس آمار های به دست آمده از تعداد کاربرانی که برای گشت و گذار در فضای مجازی از تلفن های همراه هوشمند استفاده می کنند می توان به این موضوع پی برد که کاربران دستگاه های هوشمند روز به روز در حال افزایش می باشند . علت محبوبیت این دستگاه های هوشمند این است که کاربران می توانند به آسان ترین شکل ( از نظر زمانی و مکانی ) از این دستگاه ها استفاده کنند . از این رو توجه نداشتن به آن چه که این کاربران می خواهند می تواند نرخ بازدید از وب سایت تان را تا حد چشم گیری کاهش دهد .

 

راهبری نامناسب در طراحی وب سایت :

 

یک کاربر برای رسیدن به اطلاعات مد نظر خود وارد یک وب سایت می شود بر همین اساس وب سایتی موفق است که کاربران خود را با کم ترین تعداد کلیک به مطلب مورد نظرشان برساند . اگر راهبری طراحی سایت شما بدون برنامه ریزی باشد ، کاربران تان را سردرگم خواهید نمود . بر همین اساس با استفاده از منو های طبقه بندی شده می توانید این مشکل را بر طرف سازید .

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...