Jump to content

برای ماه عسل بدروم بهتر است یا آنتالیا؟


youka

Recommended Posts

مطمئنا یکی از خاطره انگیزترین و بهترین سفرهای هر کسی سفر ماه عسل است. ترکیه با مناظر و تفریحات متنوع یکی از بهترین محل ها برای گذراندن ماه عسل و داشتنی لحظاتی فراموش نشدنی است. زوج های جوان زیادی دو ساحل بدروم و یا آنتالیا را برای این سفر رمانتیک و عاشقانه خود انتخاب می کنند، شاید بین انتخاب یکی از این دو شهر دودل شده باشید و دقیقا ندانید کدام یک از این دو ساحل برای سفرتان مناسب تر است

بدروم شهری بندری در جنوب غربی ترکیه و در ساحل دریای اژه که سال هاست مقصدی عالی برای سفرهای عاشقانه، خانوادگی و ماجراجویی است. مناظر زیبا و تماشایی و زندگی راحت و لوکس باعث می شود که مدتی را از روزمرگی ها و مشکلات فاصله بگیرید و خودتان را در مقصدی ایده آل پیدا کنید. هتل ها و رستوران های متنوع و تفریحگاه های زیبای ساحلی هر سال هزاران زوج را برای گذراندن ماه عسل یه این شهر ساحلی می کشاند. اگر می خواهید سفری ارزان به بدروم داشته باشید می توانید به دهکده کوچک یالی کاواک بروید و با اگر به دنبال گذراندن تعطیلاتی لوکس هستید می توانید مدتی را در تفریحگاه توربا باشید. سراسر این شهر پر از خلیج های کوچک و سواحل ماسه ای است که زوج ها می توانند در آن شنا و مدتی را با آرامش بر روی شن های نرم ساحل استراحت کنند. رستوران های لب آب هر نوع غذایی که دوست داشته باشید را برایتان آماده می کنند و در هتل های کناره دریا می توانید هر نوع هتلی از هتل های ارزان قیمت تا هتل های ۵ ستاره را پیدا کنید.این مطلب برگرفته از سایت تور آنتالیا است .

گذراندن ماه عسل در بدروم بسیار متداول است و شرکت ها و ریزورت های لوکس زیادی پکیج های ماه عسل ارائه می دهند که می توانید بدون هیچ زحمت و یا برنامه ریزی ای از تفریحات مختلف ماه عسل آن ها استفاده کنید. در سفر به بدروم اگر می خواهید حسی متفاوت را تجربه کنید با کروز گولت به مدت سه روز در دریای مدیترانه و اژه دریانوردی کنید.  این شهر به تفریحات قایق سواری معروف است و سال هاست که مردم محلی قایق هایی به اسم گولت می سازند و دریانوردی می کنند. در این قایق ها به شما صبحانه، ناهار، شام داده می شود و می توانید با توقف هایی که در قسمت های مختلف مسیر انجام می شود از شنا و گشت و گذار در میان جاذبه های هر محله لذت ببرید. اگر برای ماه عسل به بدروم رفتید گردش در مرکز شهر از اولین کارهایی است که باید انجام دهید، رفتن به قلعه سنت جان با چشم اندازهای خیره کننده از دریای اژه محل مناسبی برای شروع گشت و گذار رمانتیکتان است، در کنار این قلعه می توانید با بازدید از موزه زیردریایی از بقای به جای مانده از کشتی غرق شده ای دیدن کنید. بدورم شبه جزیره ای است که تفریحگاه ها و ریزورت های زیادی دارد اگر به دنبال گذراندن ماه عسلی به دور از هیاهو و شلوغی هستید می توانید هتلی کوچک و آرام مثل «کویین آدا» را در ساحل توربا انتخاب کنید این هتل فقط ۲۰ اتاق دارد که بیشتر آن ها چشم انداز دریا دارند. در محیط ساکت و آرام این هتل از غذاهای خوشمزه صبحانه، ناهار و شام لذت می برید و در ساحل هم برایتان امکانات قابل قبولی آماده است.

آنتالیا شهری ساحلی در جنوب ترکیه و در ساحل دریای مدیترانه است. این شهر در مقایسه با بدروم توریستی تر است و مطمئنا وجود گردشگران زیاد در این شهر شور و هیاهو را وارد سفرتان می کنید. در آنتالیا هتل آدم و حوا هتلی معروف و محبوب برای گذراندن ماه عسل است و در آن امکانات ویژه در اختیار زوج های جوان  گذاشته می شود. خیلی ها سواحل دریای مدیترانه آنتالیا را از سواحل دریای اژه که بدروم در آن قرار دارد زیباتر می دانند البته این موضوع تا حدی سلیقه ای است. آنتالیا بزرگ ترین شهر سواحل مدیترانه در ترکیه است و ۳۰۰ روز در سال آفتاب درخشان دارد و سواحل خیره کننده و اقامت گاه ها و رستوران های لوکسش آن را محلی رویایی برای گذراندن ماه عسل کرده است.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...