Jump to content

بالابر الکتروهیدرولیک سوپرلوکس


balabar

Recommended Posts

شرکت آسیابرج تنها تولید کننده بالابر الکتروهیدرولیک سوپرلوکس در ایران میباشد. این مدل بالابر در دو مدل دو محور و سه محور با توجه به ارتفاع مورد نیاز کاربر ساخته می شود. چرخ های خودرویی موجود در بالابر چند منظوره 13 اینچ می باشد که به حفظ هر چه بهتر تعادل در ارتفاع 14 متری کمک می کند. بالابر چند منظوره تنها دستگاه بالابر میباشد که در دو حالت بصورت هیدرولیکی کار میکند، به عبارت دیگر هم در ارتفاع و هم در طول بوم از جک هیدرولیکی بهره می برد. این نوع دستگاه بالابر دارای دو موتور و دو پاور پک مجزا می باشد که برای جابجایی در طول و ارتفاع به کار می رود.

تغذیه دستگاه از برق 220 ولت می باشد، در صورت نیاز می توان اینورتر نیز به دستگاه بالابر نصب نمود که به جای موتور تک فاز، از موتور سه فاز استفاده نمود که دارای قدرت و سرعت بالاتری می باشد.

شاسی دستگاه بالابر از پروفیل آهن با خمکاری های مخصوص می باشد که توسط ورق های آهن پوشیده شده است. خمکاری های مخصوص که تماما توسط دستگاه انجام می گیرد علاوه بر زیبایی بر استحکام و استقامت دستگاه می افزاید. بوم بالابر از ورق های خم شده ساخته شده که به مراتب بهتر از پروفیل می باشد.

استفاده از رنگ اپوکسی دو پوشش باعث افزایش عمر فلزات و جلوگیری از پوسیدگی در شرایط جوی نامناسب می شود.

مدل های EHML1000-1200-1400 دارای یک محور در عقب و یک محور در جلو می باشند که برای جابجایی و عبور از محلهای باریک و کم ارتفاع بسیار کاربردی می باشد. مدلEHML1000 دارای ارتفاع کاربردی 10 متر با وزن 970 کیلو گرم میباشد که توسط 2نفر اپراتور به راحتی قابل جابجایی می باشد. تمامی بالابر های چرخ خودرویی دارای اکسل و فرمان در جلو می باشند که جابجایی بالابر را بسیار آسان می کند.

جک های استقرار در بالابر 14 متری 6 عدد و کمتر از آن 4 عدد می باشد که باعث بالارفتن استحکام در ارتفاع بالا می باشد. هرگز نباید قبل از استقرار جک ها از بالابر استفاده نمود. بالابر بدون جک استقرار بسیار آسیب پذیر می باشد بصورتی که در ارتفاع کوچکترین تکان ممکن است به واژگونی دستگاه بیانجامد.

از نظر ایمنی دستگاه دارای سیستم فرود اضطراری می باشد که در صورت قطع برق می توان از پایین توسط شیر اضطراری آنرا به آرامی فرود آورد. بدین صورت که زمانی که برق قطع می شود شخصی که پایین قرار دارد با فشردن شیر تخلیه در پاور پک، روغن موجود در پمپ داخل تانک تخلیه می شود و بالابر به آرامی به سمت پایین حرکت می کند.

مدار کنترل بالابر 12 ولت می باشد که در صورت هرگونه اتصالی در بدنه برای اپراتور هیچ مشکلی بوجود نمی آید. دارای 2 کلید کنترل در بالای کابین و پایین دستگاه می باشد. دستگاه بالابر دارای چند میکروسوئیچ برای کنترل مدار در حداقل و حداکثر ارتفاع می باشد.

تجهیزات قابل سفارش این بالابر باتری DC یا همان UPS می باشد که برای آسان تر شدن استفاده از دستگاه در محلهایی که دسترسی به منبع تغذیه شهری نمیباشد کاربرد دارد و سیستم ضد انفجار نیز برای محلهایی که مواد اشتعال زا موجود میباشد کاربرد دارد.

 

لینک منبع:بالابر آسیابرج

http://asiabalabar.com/

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...