Jump to content

طراحی سایت آذرین وب


TehranSD

Recommended Posts

در بحث طراحی سایت و طراحی پورتال - پرتال به طور کلی به گردآور ای صفحات وب که ممکن است شامل متون ، عکس ها ،  لینک ها و... باشد و مربوط به شخص ، اشخاص ، محیط‌ یا چیز خاصی باشد، سایت یا وبسایت میگویند.

هاست وب سایت ، طراحی پورتال - پرتال ، طراحی فروشگاه اینترنتی و به طور کلی طراحی وب ، پایه و بنیاد و محتویات سایت بر روی هاست پیمان میگیرد. هاست به گردآور فضایی از یک سرور گفته میشود که برای بارگزاری وب سایت در عقیده گرفته میشود . هاست میتواند با مشخصات مختلف ارائه شود.

اگر حجم و محتویات سایت به قدری باشد که فضای و سرعت هاست برای آن کافی نباشد از سرور برای بارگزاری سایت کاربرد میشود. سرور ها داری حجم و سرعت بالا بوده و حائز مشخصات مختلفی میباشند.

دامنه مثل اسم گذاری انسان ها ، اشیا و... هر تارنما نیز نیاز به نام گذاری دارد. به آدرس هر سایت که با وارد کردن آن در مرورگر میتوان وارد تارنما باره عقیده شد گستره میگویند ، مانند (azarinweb.com)

کدهای html

هر صفحه وب یا تارنما از تعداد زیادی کد html فرمانبرداری میکند ، کدهای html مشابه سازه های هر سایت یا وب سایت هستند ، ماهیت و وجود کدهای html ارتباطی با زبان طراحی سایت ندارد. صفحه اصلی سایت معمولا index.html نام دارد.

طراحی سایت

طراحی سایت یا طراحی تارنما به گردآور پروسه هایی گفته میشود که حاصل آنها یک وب سایت طراحی شده با صفحات و امکانات گوناگون میباشد. این روند طراحی معمولا به طور اصولی بدست شرکت های طراحی وب سایت همانند آذرین وب چهره  میگیرد. روند طراحی سایت شامل مراحل مختلفی است که هرکدام را به اختصار مرور میکنیم.

 

1 – مشخص نمودن موضوع طراحی سایت: نخستین قدم برای طراحی سایت این است که موضوع و کاربری سایتی که میخواهید طراحید کنید را مشخص نمایید. چون روش طراحی و امکاناتی که در طراحی وب سایت در عقیده گرفته میشود لغایت نزدیک زیادی پیوستگی به سوژه و کاربری سایت شما خواهد داشت.

طراحی سایت میتواند با موضوعات بسیار متنوع و مختلفی صورت پذیرد مانند: طراحی سایت شرکتی ، طراحی سایت دولتی ، طراحی سایت شخصی ، طراحی سایت آموزشی ، طراحی سایت پزشکی و دیگر موضوعات طراحی سایت.

گروه آذرین وب برای راحتی و تصمیم گیری بهتر در رابطه با برگزیدن جستار و مشاهده امکانات هر سوژه در طراحی سایت اقدام به طراحی سیستم سفارش آنلاین طراحی سایت در تمام موضوعات نموده است با استفاده از این سیستم شما میتوانید موضوع طراحی سایت خود را انتخاب نموده ، امکانات و بسته های طراحی سایت را در آن موضوع مشاهده ، و بسته مناسب با انتظارات خویش را برگزیدن نمایید و سفارش طراحی وب سایت خویش را ثبت کنید.

2 – تخمین خرج طراحی سایت: برآورد هزینه طراحی سایت برای هر شخص یا شرکتی که دربایستن به طراحی سایت دارد از مهمترین بخش های طراحی تارنما محسوب میشود. معمولا شرکت های طراحی سایت و طراحان برای طراحی تارنما مورد عقیده شما بها های مختلفی ارائه میدهند که معمولا دویی زیادی بین آنهاست ، انگیزه پدیده قیمت های متفاوت در طراحی سایت چندین باره میباشد ، بهتر است این موضوع را با ذکر یک مثال روشنگری دهیم ، انگاشت کنید شما برای برآورد هزینه طراحی سایت شخصی با یک کمپانی طراحی سایت تماس میگیرید و کارشناس کمپانی برای طراحی اختصاصی تارنما شخصی مبلغ 4 میلیون تومان را ارائه میدهد که شدنی است به نظر شما مبلغ فوقانی باشد ، سپس با کمپانی یا شخص دیگری تماس میگیرید و برای طراحي سایت شخصی با قیمت 5000 هزار تومان مواجه میشوید که دوگانگی زیادی با بها کمپانی  پیشین دارد.

علت این مسئله در یک واژه میباشد، "اختصاصی" کمپانی نخست برای طراحی اختصاصی سایت قیمت 4 میلیون تومان را ارائه دیتا اما شخص دوم صحبتی از طراحی اختصاصی با شما نکرده است و با این انگاشت که با به کارگیری قالب های حاضر میتوان سایت باره عقیده شما را طراحی رو کرد قیمتی بسیار پایینتر ارائه داده است.

حال شدنی است شرکت نخست قصد داشته مبلغ 3.500.000 تومان برای سایت شما خرج کرده و 500.000 تومان باقی مانده را به عنوان سود در نظر بگیرد ، این در حالی است که هزینه پایان یافته برای شخصی که با استفاده از قالب آماده سایت شما را طراحي وب سایت میکند کم و بیش صفر باشد و آن شخص نیست در ازای ارائه سیستم های ناکارآمد و پر از ایراد قالب  های حاضر همان سودی را از شما دریافت کند که کمپانی طراحی در نظر داشته ، در نتیجه بعد از مدت متوجه ناتوانی سایت شده و به طراحی اختصاصی و هزینه مجدد روی می آورید.

علت سایر قیمت های نجومی برخی کمپانی ها پیشینه زیاد و داشتن نمونه کارهای زیاد در ضمینه طراحی سایت میباشد که به شما تضمین شغل با کیفیت را میدهد و با اینکه مبلغ بالایی برای طراحی سایت شما اخذ میشود شما با گمان آسوده و مطمئن این مبلغ را پرداخت میکنید.

پشتیبانی لاغر ، پیشه بی کیفیت ، استفاده از سیستم های آماده و نداشتن سابقه نیز میتوانند از انگیزه ها قیمت های بسیار ذیل ارائه شده باشند.

3 – طراحی گرافیک سایت: پس از انتخاب جستار و تخمین هزینه طراحی سایت و شروع پروژه ، نوبت به تقسیم طراحی ظاهری و گرافیکی سایت میرسد که بیچارگی به چیرگی طراحی تیم طراحی گرافیک و رسیدگی دقیق رنگ ها و المان های مرتبط با جستار سایت شما دارد. تیم طراحی گرافیک آذرین وب با سهم گیری از علوم روز گیتی و به کارگیری رنگ های  سازمانی ، سلایق شخصی و مطالعه رفتار مخاطبین سایت شما اقدام به طراحی گرافیکی سایت نموده و طرح های اولیه را به شما ارائه میدهند ، این طرح ها در چهره تایید مشتری برای کدنویسی آماده میشوند یا در چهره عدم خوشنودی مشتری تغییرات لازم در آنها چهره میپذیرد. از معایب به کارگیری قالب های آماده عدم امکان شخصی سازی گرافیک سایت سئو سایت میباشد و شما مجبورید از طرح های از پیش طراحی شده بهره‌گیری نمایید که در این صورت ممکن است سایت های همانند سایت شما فراوان باشند.

4 – کدنویسی سایت : میتوان گفت حساسترین و تاثیر گذارترین بخش از طراحی سایت و طراحی پررتال دسته کدنویسی سایت میباشد ، به طوری کدنویسی بنیادی سایت میتواند لغایت حدود 80 درصد کامیابی سایت شما را تضمین کند و از طرفی کدنویسی تباه و غیر اصولی نیز میتواند باعث شکست سایت شما در ارائه خدمات شود.

مدت زمان کدنویسی سایت با توجه به زبان کدنویسی ، امکانات درخواستی و سطح پروژه تعیین میشود.

در برخی پروژه های وزین و پیچیده تا 5 سال موعد برای کدنویسی صرف میشود.

اما به طور میانگین برای سایت های شناسایی محصول ، شرکتی ، پزشکی و مشابه حدود 1 ماه و برای سایت های فروشگاهی 2 الی 3 ماه موعد در عقیده گرفته میشود.

گروه آذرین با همکاری بهترین تیم های سئو و  کدنویسی و برنامه نویسی در سراسر مملکت بهترین خدمات کدنویسی را به چهره تضمینی برای طراحی سایت های مشتریان خویش ارائه میدهد.

5 – آزمایش های عملکردی: بعد از اتمام مراحل طراحی گرافیک سایت و کدنویسی تارنما ، حدودی یک هفته آزمایش های عملکردی مختلف برای حصول اطمینان از بی نقص بودن سایت صورت میگیرد.

6 – تحویل و حمایت وب سایت

بعد از سپریدن مراحب طراحی سایت ، سایت به کارفرما تحویل دیتا میشود و بعد از آن سپریدن اموری مثل دگرگونی ها جزئی ، دگرگونی ها کلی ، تعلیم ، محافظت امنیتی و... بر عهده کمپانی طراحی سایت خواهد بود که ممکن است خدمات درخواستی مشتریان بعدها خویش شامل خرج شوند.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...