Jump to content

آدام کلارک درباره رنک بالاتر وبسایت ها میگوید + فاکتور های مهم برای گرفتن رنک بالاتر


setare 1396

Recommended Posts

با چهارمین قسمت از سئو 2017 در خدمت شما هستیم . در دو قسمت قبلی به شرح کامل فاکتور های مهم در سئو اشاره کردیم . توصیه میکنیم قبل از مطالعه این بخش ، سه قسمت قبلی را مطالعه کرده باشید :   1 - نکات سئو در سال 2017 را از زبان آدام کلارک یاد بگیرید ! - قسمت اول 2 - نکات سئو در 2017 از زبان آدام کلارک - قسمت دوم 3 - سئو از زبان آدام کلارک : سیگنال در سئو چیست ؟ - قسمت سوم   اما در این قسمت میخواهیم ببنیم چه فاکتور هایی هستند که کمک به رنک سایت میکنند ؟ و چه فاکتور هایی در گرفتن رنک بالاتر موثر هستند ؟ گوگل برای اینکه وبسایتی را درنتایج بالاتر از بقیه نشان دهد ، حدود 200 فاکتور را در نظر میگیرد ! حالا فکر میکنید اما مهم ترین فاکتور هایی که به کار میبرد : 

 

چند سایت به شما لینک شده؟ چقدر از شبکه های اجتماعی لینک دارید؟ چند نفر شما را توصیه کرده اند در شبکه های اجتماعی؟ چقدر مطالب صفحات شما مرتبط است؟ عمر سایت شما چقدر است ؟ و…

 

در زیر سه مشخصه مهم برای بهتر ظاهر شدن در نتایج را بررسی میکنیم : 

 

Trust:  اگر سایت شما دارای محتوای با کیفیت و بک لینک از سایت های معتبر است احتمال اینکه سایت شما جزو منابع قابل اعتماد قرار گیرید بالاست و همچنین احتمال اینکه در نتایج در رتبه های بالاتری دیده شود.

 

Authority: قبلا محبوب ترین استراتژی سئو بوده و همچنان قدرتمند است .  آتوریتی قدرت کلی سایت شما در بازار را نشان می دهد . آتوریتی می گوید شما در کجای بازی قرار گرفته اید برای مثال اگر سایت شما در شبکه های اجتمای دارای هزار فالوور و بک لینک است و رقیب شما دارای 50 فالوور و بک لینک در شبکه های اجتماعی است احتمالا شما رنک بالاتری دریافت می کنید.

 

Relevance: گوگل به ارتباطات متنی سایت شما توجه می کند و رنکینگ بالاتری در نظر می گیرد این در واقع نشان می دهد چرا یک تیچ مارکت یا نیش مارکت گاهی در رنک بالاتری قرار می گیرد منظرو ما در کسب و کارهای محلی است که تنها روی یک موضوع به خصوصی فعالیت می کنند این سایت های معمولا از وی کی پدیا نیز بالاتر ظاهر می شوند. از این تکنیک ها در سئو On-page می توان استفاده کرد شما می توانید با تمرکز بر روی لینک سازی از سایت های مرتبط رنک بالاتری دریافت کنید. افزایش مرتبط کردن لینک ها استراتژی قدرتمندی است که جایگاه های رقابتی می تواند شما را موفق کند.

 

 

اما در ادامه لیست کوتاهی از قوی ترین فاکتورهایی که می تواند در نتایج بالاتری ظاهر کند :

 

کلمات کلیدی مرتبط در یک صفحه

 

کلمات کلیدی در لینک سازی داخلی

 

سیگنال هایی که کاربران می دهند مانند Bounce rate- CTR- Time on site و …

 

قدرتمند بودن دامنه سایت به لحاظ تعداد لینک و آتوریتی

 

حجم جستجویی هایی که با نام دامنه انجام می شود

 

مجموع تعداد بک لینک ها

 

مجموع تعداد سایت های منحصر به فردی که به سایت شما لینک زده اند

 

فعالیت در شبکه گوگل پلاس

 

فعالیت در شبکه اجتماعی فیس بوگ

 

 

چگونه از اپدیت های گوگل جلوتر باشیم ؟ 

 

گوگل هر چند وقت آپدیت جدیدی ارائه می دهد و تاثیر زیادی بر روی کسب و کارها و صنایع مختلف می گذارد برای اینکه اخطار نگیرید و پنالتی نشوید خیلی مهم است که به روز باشید خوشبختانه چند  منبع ارزشمند مانند seroundtable و بلگ Moz وجود دارند که می توانید از طریق آن ها به اطلاعات مربوط به آپدیت های گوگل و آخرین مقالات و اخبار دسترسی داشته باشید. 

http://www.seroundtable.com/category/google-updates 

 نویسنده این کتاب بارها به سایت Moz در نوشته ها اشاره می کند و دلیل آن هم دارای بودن آتوریتی بسیار بالای این سایت واهمیت آن است.https://moz.com/blog

 

امیدواریم این قسمت از مطلب نیز مورد پسند شما قرار گرفته باشد .

 

منبع: طراحی سایت

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...