Jump to content

مواردی که یک طراح سایت تازه کار باید رعایت کند:


sitecup1

Recommended Posts

 

 

اگر طراح سایت تازه کار هستید، باید بگوییم به دنیای طراحی سایت خوش آمدید. این بازار دنیای روشن، بزرگ، تازه و حتی ترسناکی است که بازار آن روز به روز در حال گسترش است. البته فراموش نکنید که دانش آموختگان این علم نیز روز به روز در حال زیاد شدن هستند.

از آنجایی که تعداد طراحان سایت روز به روز در حال افزایش است، سعی کردیم در این مقاله به طراحان جوان توصیه هایی کنیم، تا دید بهتری نسبت به طراحی سایت داشته باشند. با پرتال همراه باشید.

اولین شغل، شغل رویایی تان نیست

اگر در شرکت طراحی سایت بزرگی استخدام شده اید، بهتر است کار خود را از بخش های کوچک آغاز کنید. مطمئناً طراحان سایت نیز مانند دیگر مشاغل به محض اتمام تحصیلاتشان به بالاترین درجه های شغلی نمی رسند. مطمئناً شما نیز برای رسیدن به مراحل بالا باید مهارت های خود را ارتقا دهید.

شما می توانید در شرکت های کوچک نیز در زمینه طراحی سایت تجربه کسب کنید. شرکتی که دارای طراحان سایت انگشت شمار است می تواند به رزومه و تجربه کاری تان کمک کند.

جزئیات از همه چیز مهم تر است

بهتر است بدانید هر چیزی که در طراحی سایت تولید می کنید، به دقت بررسی می شود. البته موادر بسیار دیگری نیز در شغل طراحی سایت با دقت بررسی می شوند. مواردی مانند: رزومه، ادرس ایمیل ها، نمونه کارها و حتی شبکه ها اجتماعی.

بهتر است بیش از هر چیز در جزئیات شغل خود دقیق باشید. مکاتلات و ارتباطات را به صورت حرفه ای بیاموزید.

 لزوم استفاده از تایپوگرافی در طراحی سایت

شاید باورتان نشود، اما یکی از عوامل مهمی که باعث شکست یا پیروزی یک پروژه طراحی سایت می شود، تایپوگرافی است. تایپوگرافی المانی مهم در طراحی سایت به شمار می آید.

به عنوان یک طراح سایت باید بدانید که چگونه از تایپوگرافی در طراحی سایت استفاده کنید. باید بدانید که حالت هر فونت چه پیامی را به کاربر منتقل می کند و در چه مکانی باید از چه فونتی استفاده کرد. شما باید به فاصله بین حروف، خوانایی و فاصله گذاری کلمات در طراحی سایت دقت کنید.

 روش های جدید طراحی سایت را بیاموزید

 سعی کنید در طراحی سایت خود از جدیدترین شیوه های طراحی سایت استفاده کنید، اما این نکته را هم بدانید که استفاده افراطی از این گرایشات به ضرر شما خواهد بود.

خیلی جالب است که همیشه در طراحی وب سایت مواردی را قرار دهیم که مد روز باشد، اما در هر صورت باید با پروژه فعلی تان هم خوانی داشته باشد.

به حرف مشتریان گوش دهید

از همین الان به عنوان یک طراح وب سایت باید به خواسته ها و حرف های مشتریان گوش کنید. این مورد شامل شنیدن و ارتباط برقرار کردن با مشتریان وب سایت است تا طراحی سایت را برای هر مشتری، با توافق آن ها به اتمام برسانید.

بیشتر از شنیدن، شما باید یاد بگیرید که در حیطه سلیقه های مشتریان خود، روی طراحی سایت کار کنید. باید این مورد را قبول کنید که به عنوان یک طراح وب سایت، در مسیر خود با پروژه های طراحی سایتی مواجه می شوید که مورد پسند شما نیست، اما زمانی که در یک شرکت طراحی وب سایت کار می کنید، همیشه حق با مشتری می باشد.

 در یک طراحی وب سایت فوق العاده با دیگران همکاری داشته باشید

نه تنها شما باید طراحی سایتی را بسازید، بلکه باید در طراحی وب سایت های فوق العاده نیز با دیگران همکاری کنید. رسانه های اجتماعی بهترین مکان برای به اشتراک گذاری و دیدن طراحی فوق العاده می باشد. کارها و پروژه هایی که به خوبی انجام داده اید و طراحی نموده اید را نشان دهید.

در گفت و گو ها و گروه هایی شرکت کنید که در زمینه شما یعنی طراحی وبسایت فعالیت دارند. طراحان وب سایت را در شبکه های اجتماعی فالو کنید و درباره گرایشات روز دنیا، پروژه ها و حرفه طراحی سایت با آن ها صحبت کنید. شما در این مکان ها می توانید ایده های ناب و الهاماتی نیز کسب کنید.

 در نوشتن محتوای سایت استاد باشید

تنها به این دلیل که شما یک طراح وب سایت هستید، به این معنی نیست که نمی توانید متن وب سایت را بنویسید. شما باید موارد پایه در نوشتن متن و اصلاح آن در وب سایت را بدانید. هیچ طراحی وب سایت بدون متن و محتوا کامل نمی شود.

این موضوع مخصوصا زمانی صدق می کند که می خواهید به تنهایی طراحی سایت را انجام دهید.  شما باید غلط های املایی و گرامری را در متن طراحی سایت تان تصحیح کنید، زیرا زندگی و روند شغلی تان را آسان تر می کند.

خوشحال میشیم از سایت طراحی سایت دیدن کنید.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...