Jump to content

مزایای طراحی و ساخت استند لوازم آرایش


youka

Recommended Posts

استفاده از استند ها برای هر فروشگاه و نمایشگاهی جذابیت داشته و باعث تبلیغ بیشتر و بهتر می شود .در این بین استند لوازم آرایش امتیاز بالایی دارند و این مزیت را به همراه می آورند که بتوان اقدام به استفاده حداکثری از فضای مورد نظر فروشگاه را کرده و دراین زمینه شرکت تولیدی به روز ترین و مستحکم ترین  و با ایده های خلاقانه استندهای  لوازم آرایش را باتوجه به این حالت  که برای محصولات متنوع آرایشی  و  برای مکان های مختلف نیاز به استندهای متناسب وجود دارد  ،طراحی و تولید نموده است.

استند لوازم آرایش، محل قرارگیری تعداد مختلف محصولات آرایشی

استند های لوازم آرایش یکی از بهترین وسایل جهت تبلیغات یک یا همه لوازم آرایش یک برند مخصوص می باشد. زمانی که فردی قصد معرفی محصولات متنوع یک شرکت را دارد قرار دادن محصولات دریک استند باعث می شود که به شکل کاملی همه محصولات دیده شود و خریدار با دیدن محصولات نو به تست و خریدآنها مبادرت کند.علاوه براین استند ها وسائلی جهت هرچه بهتر کردن نظم دهی و ترتیب قرار گیری محصولات در فروشگاه و یا سالن آرایشی محسوب می گردد و باعث می شود دسترسی به آنها آسانتر گردد. بعضی استندهای لوازم آرایش ،جهت آرایشگاه ها و یا برای اتاق منزل و میز لوازم آرایش شما تعبیه شده است و به شکل پیش ساخته است بنابراین با توجه به نیاز از قبل سنجیده و به شکل محدودتری دارای محل قرارگیری لوازم آرایش می باشد.

مزایای استند لوازم آرایش

•    فروشگاه های لوازم آرایشی ،برای  فروش و در معرض دید قرار دادن انواع محصولات خود نیاز به استفاده از استندها دارند. استندها متناسب با ابعاد و اندازه های مغازه و فروشگاه شما تهیه می شود.انواع مدل های استند قابل استفاده در فروشگاه های عرضه محصولات آرایشی برای داشتن یک دیزاین شیک می تواند تهیه شود.

•    مسئله بعدی  مربوط به خلاقیت و نوآوری هایی می باشد که سبب افزایش کیفیت و کارایی این سازه ها می شود. قابلیت های مصرفی استندها به گونه ای است که این امکان فراهم می شود که بتوان از کمترین فضای داخل فروشگاه ها ،بیشترین استفاده را برای عرضه محصول داشت و در همین خصوص امکان عرضه انواع مدل های متنوع در ابعاد متغیر برای مشتریان فراهم خواهد بود تانمایش کامل محصولات از جمله لوازم آرایشی را برای مشتریان فراهم آورد.

طراحی و ساخت استند لوازم آرایش

طراحی مدرن و مقاوم ضمن استفاده از سازه هایی انجام شده است که از استاندارد های لازم برخوردار بوده و این امکان را فراهم آورد که بتوان یک طراحی لوکس و مدرن رابرای فروشگاه های خود ایجاد نمود.

یکی دیگر از مزیت های استند لوازم آرایش خرید محصولاتی می باشد که شاید مشتری شناختی نسبت به انها نداشته است ولی با قرار گرفتن در این سازه ها در معرض دید قرار می گیرد و این خود معرفی محصول به نوعی جدید برای خریدار می گردد.هم معرفی محصول جدید به مشتری و هم جلب نظر و تمایل خرید مجدد از آن محصول.

طراحی های استند لوازم آرایش یکی از مهم ترین بخش های اولیه برای اجرایی کردن و ساخت آنها می باشد. بهتر است نوع طراحی استند لوازم آرایش با نوع ماده و همچنین برند تولیدی آن هماهنگ باشد زیرا اینکار باعث در معرض دید قرار گرفتن بیشتر و معرفی بهتر محصولات یک شرکت گردد.در معرض دید قرار گرفتن و جذابیت طراحی استندهای لوازم آرایش بسیار مهم است بنابراین در انتخاب رنگ و نوع طراحی باید دقت گردد. طراحی های با فرهنگ و سیاست گذاری های دولت باید ارتباط داشته باشد. اندازه و ابعاد استندها می تواند بسیار متفاوت باشد بنابراین قبل از طراحی آن باید در نظر داشته باشید برای چه فروشگاهی تهیه می گردد آیا این فروشگاه بزرگ است یا کوچک در یک فروشگاه بزرگ قرار دادن یک استند کوچک باعث می گردد توجه خاصی به آن نشود یا به اصطلاح به چشم نیاید.همچنین قرار دادن استند در ابعاد بزرگ باعث فضاگیری یک مغازه کوچک خواهد شدو باعث می گردد مشتری و فروشنده نتوانند در آن براحتی فروشگاه حرکت کنند و یا دیگر وسایل داخل فروشگاه دیده نشود. بنابراین برای طراحی استند لوازم آرایش ، مقدار و ابعاد فروشگاه و محصولات قرار گیری بسیار مهم است. پایه و محل پایه گذاری استندهای لوازم آرایش باید به شکلی باشد برروی زمین قرار گیرد که باضربه و یا فشار از هم جدا نشود ویا سقوط نکند. قفسه و محل قرار گیری محصولات  نیز باید دارای طراحی و اجرای مونتاژ درست باشند تا باضربه و یا برداشتن یک محصول دیگر محصولات زمین نریزد و همچنین براحتی محصولات در آن جابجا گردد.

کیفیت و استحکام استندهای لوازم آرایش بسیار مهم است اینکه چه محصول و یا محصولاتی قرار است در استندها قرار گیرد و باید نگهدارنده کدام یک از انواع محصولات آرایشی باشد متفاوت است. استند لوازم آرایش می تواند از متریال و موادمختلف ساخته شود از جمله چوب، پلاستیک، شیشه، فایبر گلاس، مقواو...می باشد.که با توجه به نیاز مشتری و یا راهنمایی هایی که قبل از اجرایی کردن و ساخت استندها طراح و سازنده استند به خریدار می دهد تهیه می گردد.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...