Jump to content

با طراحی سایت برند سازی کنید


sitecup1

Recommended Posts

 

برندها و نشان های تجاری قدرتمند هستند. زمانی که یک شرکت طراحی سایت در برندسازی نام تجاری خود موفق باشد، آن شغل بدون اینکه از ابزارهای دیجیتالی استفاده کند، بازهم موفق خواهد بود. مشتریان حاضر هستند به شرکت هایی که به سختی برند شده اند پول پرداخت کنند.

برندها، هرچقدر هم متفاوت باشند، منحصر به شرکت های بسیار بزرگ نیستید. هر فردی با هر مقدار سرمایه ای می تواند برند باشد. طراحی سایت خوب، یکی از گام های ابتدایی در به وجود وردن برندها است. در این مقاله پرتال قصد داریم روش هایی را برای شما بیان کنیم که از طریق آنها به برند خود ارزش می دهید.

سادگی، عامل اصلی موفقیت

 

ساده بودن همیشه بخش مهمی از داستان های موفقیت است: زیرا در همان جهتی هستند که انسان ها حرکت می کنند. ممکن است موردی بسیار پیچیده باشد، اما برای ما جالب نخواهد بود. سادگی روشی برای راحت تر کردن کارها و روش انجامشان است. فرقی ندارد وبلاگ نویسی می کنید یا بهترین طراحی سایت ها را انجام می دهد، سادگی همیشه موثر است. در صورتی که کار شما کمی بیش از حد معمول پیچیده شود، درصد موفقیت شما پائین می آید.

طراحی سایت خود را ساده انجام دهید. در صورتی که کسب و کاری کوچک دارید, تنها به چند صفحه نیاز دارید که درباره شما توضیحاتی را به مخاطبان ارائه کنند، البته نباید وبلاگ را فراموش کرد. لازم نیست صفحات بسیار زیادی در سایت خود داشته باشید تا سایت شما بزرگتر جلوه کند. پیشنهاد می کنیم وبلاگ خود را از مطالب مفید و متنوع پر کنید.

طراحی سایت برای کاربران نه برای خودتان

 

بگذارید رک بگویم، شما برای کسی مهم نیستید. یا آنگونه که تصور دارید مهم نیستید. بیشتر مشاغل، سایت خود را به گونه ای طراحی می کنند که نشان دهد چقدر بزرگ و سرمایه دار هستند. صفحه درباره ما نباید به اندازه یک کتاب محتوا داشته باشد، بلکه باید تنها چند جمله در وصف شما و نحوه کارتان باشد.

البته داشتن چنین چیزهای در سایت اصلاً بد نیست. اما شما باید تلاش کنید که سایت خود را برای خوانندگان، بازدیدکنندگان و مشتریان خود طراحی کنید. بهتر است برای معرفی این موارد، یک سایت شخصی یا یک وبلاگ طراحی کنید.

از المان های درست در طراحی وب سایت استفاده کنید

 

تمامی شغل ها از پایه شروع می شوند و بنابراین دلیلی وجود ندارد که خدمات و یا محصولات شما خوب باشد. چند مورد می باشد که به مشتریان شما اطمینان می بخشد. در طراحی وب سایت خود و المان های آن می بایست بسیار دقت نمایید که همه موارد جهت دهی برند شما را اعلام نماید. سعی نمایید همه موارد مرتب و تمیز باشند و همه متن ها درست و منظم سر جای خود قرار گیرند. برای آنکه خود را برند نمایید به نظم وب سایت خود بسیار دقت نمایید.

داستان شغلی شما چیست

 

برای موفقیت شغلی 5 مورد مورد نیاز است: شما به یک قهرمان احتیاج دارید، به یک هدف، حقایق، اخلاقیات. در کنار این موارد شما می بایست داستان شغلی خود را بیان نمایید. شما می بایست بازدیدکنندگان خود را به وجود آورید و ترغیب نمایید. شما به یک داستان احتیاج دارید. شغلی شما به یک هدف نیاز دارد. اهداف را بیابید و راه های رسیدن به اهداف را در سایت بیان نمایید. همه موارد را ساده نمایید تا درک شما برای کاربر ممکن باشد، و شما را دوست بدارد و به شما اطمینان نماید.

از درست کار کردن سایت مطمئن شوید

 

همه وب سایت ها لینک هایی دارند که به صفحه 404 که به معنای صفحه یافت نشد وارد می شود. بدتر از همه آنکه کاربر به هیچ کجا منتقل نمی گردد. منوها بسیار گیج کننده هستند و صفحه بسیار کند لود می شود و مهم تر از همه مطالب مهم سایت در دید نیستند. طراحی غیر خلاقانه می باشد و از تصاویر معمولی استفاده گردیده. برخی از صفحات به صورت کامل باز نمی شوند. در برخی مواقع در سایت با بخش هایی ماجه می شوید که به خوبی عمل نمی نمایند.

ممکن است که این موارد کوچکی باشد اما زمانی که یک کاربر را از دست دادید دیگر به سختی می توانید او را باز گردانید. تمام موارد سایت خود را به صورت کامل بررسی نمایید. نظم ترتیب در سایت بسیار مهم می باشد و تمام بخش های سایت خود را به مانند یک کاربر بررسی نمایید. از دوستان خود بخواهید سایت شما را بررسی نمایند و نظر خود را در مورد سایت ارائه نمایند. این مورد را هرگز از دست ندهید. اشتباهاتی که شما از آن به راحتی رد می شوید را کاربران سایت شما می بینند.

سایت پیشنهادی ماطراحی سایت

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...