Jump to content

سرویس VIP در باربری


saribartehran

Recommended Posts

به طور قطع تا به حال کلمه VIP را شنیده‌اید. این کلمه مخفف عبارت Very Important Person و به معنای شخص خیلی مهم است. معمولا از این عبارت برای کسانی استفاده می‌شود که از نظر سیاسی شخص خیلی مهمی هستند. به طور مثال وزیر، سفیر و یا رئیس جمهور هستند.

معمولا در هر زمینه کاری و در هر جایگاهی برای افراد سرشناس و یا افراد مهم امکانات ویژه در نظر گرفته می‌شود. مثلا در ورزشگاه برای این دسته از افراد صندلی و جایگاه خاصی در نظر گرفته می‌شود و یا به هنگام برگزاری کنسرت و یا همایش‌ها، در سالن ردیف‌های جلو را برای اشخاص مهم رزرو می‌کنند. این موضوع در مورد حوزه حمل و نقل نیز صدق می‌کند. معمولا هدف از ارائه سرویس ویژه به این افراد فراهم کردن شرایط مساعد و راحت در طول مدت حمل و نقل است.

اگر مشتری شرکت باربری در دسته این اشخاص باشد می‌تواند به شرکت مورد نظر خود درخواست سرویس VIPP دهد. معمولا این نوع سرویس‌ها چون برای افراد خاصی در نظر گرفته می‌شوند شرایط و امکانات ویژه‌ای دارند. به طور مثال از ماشین‌های مجهزتری برای حمل بار وسایل این افراد استفاده می‌شود.

 

 مسلما در ماشین‌های مجهز امنیت بیشتری برای لوازم مورد نیاز مشتری در نظر گرفته شده است. به طور مثال از سیستم‌های ضد سرقت برای حفاظت از وسایل مشتری استفاده شده است. فضای داخل این ماشین‌ها به طور کامل موکت کاری شده که بتواند جلوی ضربه دیدن لوازم را بگیرد. حتی از ظاهر این ماشین‌ها نیز می‌توان به شرایط ویژه و خاصی که دارند پی برد. شرکت‌هایی که چنین سرویس‌هایی ارائه می‌دهند برای حمل تمام لوازم قیمتی و حساس مشتریان تدابیری اندیشه کرده‌اند. طراحی داخلی ماشین‌های VIP معمولا به‌گونه‌ای است که کلیه لوازم حساس به ضربه مانند لپتاپ، تلویزیون و شیشه‌ها را می‌توان با آن‌ها حمل کرد.

 البته ممکن است تمام شرکت‌های باربری نتوانند امکانات ویژه‌ای را برای این افراد در نظر بگیرند. بهتر است قبل از هرگونه اقدامی با شماره‌ تلفن‌های شرکت باربری مورد نظر خود تماس بگیرید و از شرایط آنها مطلع شوید.

9f5x_20.jpg

لینک منبع:سرویس VIP در باربری سریع بار تهران

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...