Jump to content

طراحی سایت مراکز تجاری و فروش


setare 1396

Recommended Posts

امروزه وجود مراکز تجاری یکی از اهداف جذب سرمایه افراد و در اختیار گذاشتن تمامی نیازهای مشتریان میباشد. در این مقاله با روند طراحی سایت  برای مراکز تجاری و فروش اشنا میشویم ..

 

خیلی از افراد آنلاین قبل از رفتن به مراکز خرید این انتظار را دارند تا در رابطه با آن مرکز تجاری ، اطلاعاتی را کسب نمایند تا با دید بازتر گام های خود را بردارند. حتی با ترفندهای بهینه سازی وب سایت در موتورهای جستجو یا همان  SEO - Search Engin Optimization  میتوانیم طراحی سایت  شما را در بالاترین رتبه در موتورهای جستجو مانند گوگل قرار دهیم تا بهتر و موثرتر دیده شوید. نمونه کارهای ما میتوانید این ادعا را ثابت نماید.از مهمترین اهداف که باید وب سایت های مراکز تجاری ایجاد شوند عبارتند از :

 

کمک به ایجاد اشتغال و خلق فرصتهاي جدید

شناسایی بهینه عوامل مؤثر در بازارهاي هدف توسط تشکیلات جامع و کارا

معرفی مراکز تجاری خود جهت جذب سرمایه گذاران و جلب مشارکت کنندگان از خارج

کاهش هزینه هاي بازاریابی، تبلیغات و ...

انتقال فرصتهاي تجاري، سرمایه گذاري و مناقصات بین المللی در بازار هدف بـه فعالان اقتصادي در داخل کشور

ارائه اطلاعات اقتصادي و تجاري به مشارکت کننـدگان و بهـره بـرداران در مراکـز تجاري و نیز اطلاع رسانی حرفـه اي بـه منظـور معرفـی امکانـات و توانـایی هـاي صنعتی کشور و اخذ اطلاعات مورد نیاز و تلاش در جهت ایجاد تماسهاي مـؤثر رو در رو براي اعضاي مرکز

 

شناسایی دقیق بازارهاي هدف از طریق انجام فعالیتهاي بازارشناسی و بازاریابی

 حضور فعال و مؤثر در سازمانهاي تخصصی و بین المللی مرتبط با تجارت

 معرفی مغازه ها و امکانات گردشی و تفریحی در مرکز تجاری

 

و بسیاری دیگر از موارد که در نهایت شما را مجاب خواهد نمود تا یک وب سایت مرکز تجاری داشته باشید. البته در یک وب سایت در زمینه مرکز تجاری خیلی از بخش ها و طبقات و دپارتمان های مختلف را میتواند معرفی نمود تا بازدید کنندگان در ابتدا از طریق وب سایت بتوانند با آن مرکز ارتباط داشته باشند. این بخش ها میتواند شامل غرفه ها و مغازه ها و رستوران ها و کافی شاپ ها و امکانات تفریحی و بسیاری دیگر از بخش ها باشد که میتوانید به خوبی از طریق وب سایت آنها را معرفی نمایید.

 

در زمان طراحی سایت هایی این چنینی حتما به بروز رسانی و پیشرفت آن در آینده فکر خواهیم نمود. چرا که هر لحظه ممکن است بخش جدیدی به مرکز تجاری مورد نظر اضافه گردد و بلافاصله لازم هم باشد تا در وب سایت این بخش جدید منعکس گردد. بنابراین به گونه ای کار طراحی و برنامه نویسی را برای شما انجام خواهیم داد که در نهایت هر زمانی که نیاز به اضافه نمودن بخش و صفحه جدیدی باشد ، مشکلاتی سر راه قرار نگیرد.

 

درست است که مرکز تجاری شما به زودی توسط خود مردم و بازدید کنندگان حقیقی شما به دیگران معرفی خواهد شد, ولی سئو سایت و بهینه سازی این وب سایت در موتور جستجوی گوگل هم میتواند یکی از مهمترین مزیت های وجود مرکز تجاری مورد نظر در فضای مجازی باشد. در زمان طراحی سایت بالاترین و بروز ترین استانداردهای طراحی سایت  در بخش سئو را برای شما طراحی و پیاده سازی خواهیم نمود که در نهایت بهترین و موثرترین نتیجه را برای شما داشته باشد.

 

آیتم های اختصاصی طراحی سایت مراکز فروش و آنلاین :

 

اجاره فروشگاه و مغازه همراه با اطلاعات کامل آنها

حمایت کنندکان مادی و معنوی مرکز و صفحه ویژه برای کمک به مرکز تجاری

مطالب ویژه

نمایندگی ها

فرم درخواست نمایندگی

اعلام تاریخ حراجی ها

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...