رفتن به مطلب

پیشنهاد همکاری

modir

ارسال های توصیه شده

من یک پیشنهاد داشتم البته یک پیشنهاد نیست یک درخواست همکاری من یه ایده ای داشتم میخواستم عملیش کنم اما خواستم از صاحب نظران تو این حوضه هم یه سوال کنم من میخوام یه سایت که اطلاعات جامع پزشکی رو داشته باشه بزنم که در رابطه با مقالات آموزش و غیره وهمچنین دایرکتوری کاملی از ادرس مطب های پزشکی و بیمارستان ها و این چیزا باشه و با چند جا برای طراحی حرف زدم یه شرکت حاضر به همکاری شده ولی یعنی قبول کرده سایت رو طراحی و سئو کنه وتو پروژه ما سهیم باشه البته بعد از درآمد زایی بخشی از سود ما رو برا خودش برمیدارا به نظرمن که خیلی منصفانست فقط تنها مشکلی که هست نبود نیروی کار ماهر تو این حوضه است من از دوستان کی مال به همکاری هسن میخوا که به این ادرس ایمیل [email protected] نظرات وپیشنهادات خودشونو اعلام کنن و دوستان اینو بدونن که این شرکت کارش درسته واگه میخواید میتوانید برخی از نمونه کارا شونو ببینید نمونه1نمونه2نمونه 3نمونه 4نمونه 5نمونه 6نمونه 7 اگه خوش تون اومد نظرتونو اعلام کنید ممنون میشم

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...