Jump to content

اخذ اقامت پرتغال:96.8.11


saheleaftab1

Recommended Posts

اخذ اقامت پرتغال:

آشنایی با مردم پرتغال 

پرتغال یکی از پر جاذبه ترین کشور های اروپا می باشد که مورد توجه بسیاری از گردشگران و مسافرین بصورت سالیانه می باشد. این کشور به دلیل داشتن آثار تاریخی بی شمار و دیدنی و همچنین به دلیل آب و هوای عالی و سواحل مجذوب کننده همواره خواستگاه بسیاری از این گردشگران بوده است.

اما دولت پرتغال سرمایه گذاری های زیادی هم در حوزه توریست و گردشگری و حتی تحصیلی کرده است تا جایی که دانشگاه های این کشور نیز در زمره برترین دانشگاه های دنیا قرار گرفته اند و هر ساله هزاران دانشجو از سراسر دنیا برای ادامه تحصیل در دانشگاه های پرتغال پذیرش شده و به زبان پرتغالی و یا انگلیسی به ادامه تحصیل مشغول می شوند . در این میان از کشور عزیزمان ایران نیز بسیاری هر ساله به این کشور برای تحصیل و گردش سفر کرده و حتی برخی با سرمایه گذاری و یا به روش های مرسوم در تلاش هستند تا در این کشور اقامت دریافت کرده و برای همیشه به این کشور نقل مکان نمایند .

بنابراین ضروری است که تا حدودی این کشور و مردمان این سرزمین زیبا را بشناسید و با فرهنگ و رسوم جالب انها کمی آشنایی داشته باشید . در این مقاله با هم کمی در خصوص خصوصیات فرهنگی و رفتاری مردم پرتغال آشنا می شویم.

پرتغال حدود 11 میلیون نفر جمعیت دارد که بیش از نیمی از آنها یعنی حدود 52 درصد از این جمعیت را زنان تشکیل می دهند . پرتغالی زبان رسمی مردم این کشور است و بسیاری از مردم این کشور مسیحی کاتولیک هستند . به همین دلیل هم فرهنگ کاتولیک در این کشور و در بین مردم پرتغال به شدت پذیرفته شده است و اعتقاد عجیبی به این آئین و فرهنگ دارند . تاثیر کلیسای کاتولیک را حتی در خانه ها و زندگی مدرن مردم این کشور هم به خوبی می توان ملاحظه کرد .

خانواده در این کشور اولویت اساسی دارد و مردمانی خانواده دوست هستند و ترجیح می دهند بیشتر زندگی خود را با خانواده سپری کنند. این خانواده ها رسوم و سنت هایی بنیادی و قدیمی دارند که حتی با گذشت قرن ها بخصوص در روستا ها بدون تغییر باقی مانده است .

برای مطالعه ادامه مطلب به صفحه اقامت پرتغال در سایت گردشگری سیاحتگران ساحل آفتاب مراجعه فرمایید و همچنین برای اطلاعات بیشتر با کارشناسان و متخصصین ساحل آفتاب تماس بگیرید .

 

 

travel.sahelaftab.com

 02188656892

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...