Jump to content

همه چیز در مورد تور ارمنستان نوروز 96


cafegardesh

Recommended Posts

همه چیز در مورد تور ارمنستان نوروز 96

 

تعطیلات نوروز نزدیک است. شما هم به سفر فکر می‌کنید؟ شاید دلتان بخواهد با یکی از تورهای نوروز 96 سفر کنید! آیا تا به حال تور نوروزی خاصی انتخاب کرده‌اید؟ کافه گردش یک پیشنهاد برای شما دارد؛ تور نوروزی ارمنستان. شما می‌توانید با مشاهده لیست کامل تور ارمنستان نوروز 96 در کافه گردش، بهترین گزینه را برای خودتان انتخاب کنید. اما شاید خوب باشد قبل از آن کمی با راه‌های سفر به ارمنستان آشنا شوید.

یکی از محبوب‌ترین روش‌های سفر به ارمنستان، تور زمینی ارمنستان است. شما می‌توانید با خرید یک تور ارزان زمینی ارمنستان از طبیعت زیبا و دیدنی ارمنستان در طول مسیر، لذت ببرید. در روش زمینی تور ارمنستان نوروز 96 شما از تهران تا ایروان نزدیک 24 ساعت در راه خواهید بود. اما مطمئن باشید زیبایی ایروان خستگی راه را کاملاً از یادتان خواهد برد. روش دیگر سفر هوایی است. اگر فرصت شما کم است، یا سفر با اتوبوس برای شما سخت است، تورهای هوایی ارمنستان انتخاب مناسبی برای شما خواهند بود. خیالتان راحت، با توجه به تعداد زیاد پروازها انتخاب‌های سفر هوایی در تور ارمنستان نوروز 96 آزادی زیادی به شما خواهند داد. اگر از لیست تور ارمنستان نوروز 96 هیچ‌کدام را نپسندیدید یا با برنامه‌هایتان جور درنیامد، سفر زمینی با خودروی شخصی نیز تجربه‌ی هیجان‌انگیزی خواهد بود.

مقصد تمام تورهای ایرانی ارمنستان، ایروان است. البته با توجه به نوع خدمات توری که می‌خرید، برنامه‌ی بازدیدهای یک‌روزه از دریاچه سوان، شهر کوچک و سرسبز دلیجان، شهر مذهبی اجمیادزین، کلیسای گغارد و معبد گارنی نیز در سفر شما جای خواهند داشت. تا فرصت از دست نرفته تصمیم بگیرید. لیست تور ارمنستان نوروز 96 را در کافه گردش ببینید، مقایسه کنید و با سلیقه‌ی خودتان انتخاب کنید.

 

نگارش: کافه گردش

07.jpg.d8651abdd85cd37d954f01b0aac82801.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...