Jump to content

بهترین راهنمای برای بهینه سازی درونی وب سایت - seo on page


itzeroone

Recommended Posts

در این مقاله قصد داریم تا شما را با بهینه سازی درونی وبسایت بعد از طراحی سایت برای آماده شدن و قرار گرفتن در بهترین نتایج گوگل آشنا کنیم .

 

راهنمای اول - بهینه سازی عنوان صفحه در طراحی سایت

 

یکی از مهمترین مسائل بهینه سازی درون سایت ، تگ عنوان صفحه است .تگ های عنوان را باید به گونه ای بنویسید که نمایانگر محتوای داخلی صفحه مورد نظر شما باشد . دومین نکته ای که باید به آن توجه ویژه بکنید ، تعداد کاراکتر های آن است ! اگر تعداد کاراکتر عنوان از 70 کاراکتر بالاتر بزند .

 

راهنمای دوم - آدرس صفحه در بهینه سازی و سئو

 

آدرس صفحه یا همان URL ، آدرسی است که از طریق آن میتوانید به مطالب خود دسترسی پیدا کنید . این آدرس میتواند شامل عنوان صفحه هم باشد ، اما توصیه ما به شما این است که در آدرس خود کلمات کلیدی عنوان صفحه خود را وارد کنید .

این کلمات کلیدی در آدرس صفحه شما به گوگل میفهماند که مطالب شما مرتبط بوده و باید در بالاترین رتبه آنها را به کاربر نشان دهد .

 

راهنمای سوم - لینکدهی داخلی به صفحات در طراحی سایت

لینکدهی داخلی به صفحات دیگر سایتتان بسیار مهم و از اصلی ترین بحث ها در بهینه سازی سایت در گوگل است . اینکه لینک های مرتبط را در مقالات و سایت خود قرار دهید به گوگل نشان میدهد که تا چه حد انسجام میان مطالب و لینک های داخلی سایت شما وجود دارد و همین امر باعث میشود تا گوگل توجه بیشتری به شما نسبت به رقبایتان داشته باشد .

 

با رعایت سه راهنمای بالا ، اولین گام و مهم ترین آن را برای بهینه سازی برداشته اید و کم کم باید وبسایت خود را برای بهینه سازی خارجی یا off page seo آماده کنید .

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...