Jump to content

تور مراکش، سفری به کازابلانکا


cafegardesh

Recommended Posts

تور مراکش، سفری به کازابلانکا

مراکش کشوری است در غرب آفریقا که تنها چند کیلومتر با اسپانیا فاصله دارد و به‌خاطر نزدیکی به اروپا، شهر معروف کازابلانکا و طبیعت منحصر‌به‌فردش شناخته شده است. تور مراکش نوروز ۹۶ شما را به محل اتصال اروپا و آفریقا، یا جهان اسلام و مسیحیت خواهد برد. مراکش به‌معنای «سرزمین خدا» است و در عربی مغرب نیز نامیده می‌شود.

برخلاف مناطق داخلی کشور مراکش که آب‌و‌هوای خشک قاره‌ای دارد، حاشیه اقیانوسی این کشور آب‌هوایی مرطوب و معتدل دارد و باران زیادی به‌ خود می‌بیند و حتی در کوهستان‌ها برف هم می‌بارد.

تور مراکش شما را به سرزمینی با تاریخی دراز می‌برد. تاریخ این کشور به قبایل بربر یا آمازیغ که ساکنان بومی مناطق شمال غرب آفریقا هستند بازمی‌گردد. درطول تاریخ کارتاژها، فنیقی‌ها و امپراتوری روم شرقی تلاش‌هایی برای تصرف این سرزمین داشته‌اند.

مسجد کتیبه یکی از زیباترین بناهای دیدنی مراکش است که به‌خوبی نشان‌دهنده معماری این کشور است. این مسجد که در قرن ۱۱ میلادی ساخته شده است یکی از زیباترین دیدنی‌های این کشور است. دیگر مکان‌های دیدنی مراکش که تور مراکش نوروز ۹۶ به شما عرضه می‌کند کاخ‌ها و عمارت‌های این کشور هستند که ازجمله آن‌ها می‌توان به قصر باهیه اشاره کرد که در قرن نوزده میلادی بنا شده است. طبیعت مراکش هم همان‌طور که وصفش رفت، بسیار متنوع است. از کوهستان‌های برفی تا بزرگ‌ترین بیابان جهان در مراکش راه درازی نیست.

می‌خواهید از قیمت‌های تور مراکش نوروز ۹۶ باخبر شوید؟ بر روی صفحه تور مراکش نوروز ۹۶ کلیک کنید و ارزان‌ترین و بهترین تور را انتخاب کنید.

نگارش: کافه گردش

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...