Jump to content

فروش سایت


site2017

Recommended Posts

زمان فروش وب سایت شما رسیده؟ به این شکل می توانید اقدام کنید.

 

شما سال ها است که در حال کار بر روی وب سایت خودتان هستید، و اینک به این نتیجه رسیده اید که زمان فروش سایت شما رسیده است.

ممکن است شما به آن میزان درآمدی که تصورش را می کردید نرسیده باشید. و یا اون نتیجه و تاثیری را که در نظر داشتید به دست نیاورده باشید. شاید شما باید به فکر فروش وب سایت باشید تا به دست مدیران کارآمدتر برسد و یا یک شخص ماهر تری بر روی آن کار کند تا به ثمر بنشیند.

در اینجا دلایل زیادی برای فروش سایت وجود دارد. اما اینکه چگونه می توانید وب سایت خودتان را بفروشید کمی مشکل به نظر بیاید.

قبل از فروش وب سایت خودتان را آماده کنید.

قبل از فروش سایت باید سایت خودتان را آماده نمایید. اگر برای فروش وب سایت، به آن شکل ندهید. ممکن است مشتریان را به سمت سایت خودتان جذب نکنید. که این باعث می شود ارزش فروش وب سایت شما به شدت افت کند.

در ابتدا، اگر برای فروش وب سایت، ظاهری مانند سایر وب سایت‌ها داشته باشید امکان دارد در فروش سایت به مشکل بر بخورید، تفاوت یک امر بسیار مهم در این زمینه است. در واقع تفاوت کلید این معما است. باید به سایر رقبای خودتان توجه نمایید. ببینید که آن‌ها چه کارهایی انجام می دهند و یا چه کارهایی را انجام نمی دهند.

فروش یک وبلاگ زشت کار بسیار سختی است. یا سایتی که دارای متون بدون استایل باشد. فروش آن دارای مشکل است. ابتدا استایل سایت خودتان را درست کنید و ظاهر بسیار مناسب برای آن به وجود بیاورید تا فروش سایت شما راحتتر شود.

 

این بسیار اهمیت دارد که طراحی سایت شما دارای درآمد باشد. باید به سمت سایت خودتان ترافیک را جریان بندازید تقریبا یک وب سایتی که دارای بازدید کننده نیست نمی تواند فروش کند. رقبای شما بسیار بر روی این مسئله متمرکز هستند و دارند هر روز بر روی این قسمت فعالیت می کنند و با ارسال مقاله ترافیک وب سایت خودشان را افزایش می دهند.

معمولا این اتفاق زیاد نمی افتد. ولی بعضی وقت ها دامنه شما ممکن است وردپرس باشد و یا روی هاست wordpress.com ویا  blogspot ممکن است فعالیت داشته باشید. ولی این برای فروش بلاگ شما زیاد مناسب نیست. باید طراحی وب سایت خودتان دامنه جداگانه داشته باشد. و یا یک دامنه ثبت کنید و بلاگ را بر روی آن ریدایرکت کنید.

در نهایت، هنگامی که وقت فروش سایت شما فرا می رسد باید تلاش خودتان را افزایش دهید نباید امیدتان کم بشود. ممکن است چیزهایی شما را اذیت کند ولی به آن ها اهمیت ندهید و وب سایت خودتان را آماده فروش کنید.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...