Jump to content

ایده های تیپ آخر هفته ای پاییزه برای آقایان:


azadstyle

Recommended Posts

این مقاله از سایت خرید اینترنتی پوشاک مردانه برداشته شده است.

از غذا خوردن و بازی تا گشت و گذار و اسکی ، وقتی که به استقبال هیجان انگیز ترین آخر هفته های خود می روید، می خواهید که بهترین ظاهر ممکن خود را داشته باشید. ما چند تیپ عالی مخصوص آخر هفته برای آقایان معرفی می کنیم که شامل تعادل تیپ، راحتی و تنوع هستند.

نترسید! این تیپ ها کاملا راحت هستند.

چه در شهر شلوغ خود بمانید و یا برای اسکی به پیست اسکی بروید، ممکن است دوست داشته باشید که با لایه بندی لباس هایتان شیک تر به نظر برسید. بدانید که چگونه ژاکت و پلیور و  لباس های کتان و پشمی را با هم ترکیب کنید.

بهتر است که روی یک اورکت خوب سرمایه گذاری کنید. حتی می توانید آن را هر روز در محل کار بپوشید و باز هم رسمی به نظر برسید. کت های چرمی جذاب و کاپشتن پالتو بارانی خود را برای موقعیت های خاص نگه دارید.

اورکتی پیدا کنید که دقیقا سایز شما باشد.باید مطمئن شوید که ساختار بدنتان را کامل می کند.

وقتی که به یک مراسم نیمه رسمی می روید، از لوازم جانبی کلاسیک مانند یک کراوات معمولی و کلاسیک و یا یکساعت مچی معمولی استفاده کنید. هر وقت که به رسمیت موقعیتی که در آن قرار خواهید داشت شک داشتید، از لوازم کلاسیک استفاده کنید. هرگز با استفاده از این لوازم دچار اشتباه نخواهید شد.

احتمالا قصد دارید که کمی وقت با خانواده خود و در داخل خانه بگذرانید. فیلم نگاه کنید، کمی آبمیوه یا شربت بخورید و یا به ساز و آواز روی بیاورید. می توانید یک تیپ راحت اما شیک با ترکیب لباس های طرح دارتان ایجاد کنید. پوشیدن کت های ساده با لباس های شطرنجی برای آقایان بسیار جذاب خواهد بود.

همچنین می توانید یک ژاکت چرم یا یک سویشرت و هودی گرم به همراه یک پیراهن دکمه دار معمولی بپوشید که همیشه برای مهمانی ها انتخاب خوبی است.

یک چیز رنگ روشن به تیپ خود اضافه کنید. می تواند یک شال گردن، کراوات و یا هر چیز شاد دیگری باشد. بگذارید حس تعطیلات در تیپتان وجود داشته باشد.

هنگام رفتن به مهمانی هایی که کمی رسمی تر هستند، کت شلوار ها همیشه خوب هستند. یک کت و شلوار عالی همراه یک کراوات زیبا، یک جفت کفش فانتزی و یک ساعت مچی شیک انتخاب کنید تا آماده ی رفتن باشید. یک کت و شلوار کتان زیبا یا شلوار جین برای مهمانی های آخر هفته می تواند عالی باشد.

برای آراستن موهای خود حتما به سلمانی بروید. حتما نیاز دارید که خیلی آراسته و تازه به نظر برسید. تیپ خود را با مدل موی صاف عقب داده شده کامل کنید. مخصوصا زمان هایی که قصد رفتن به مراسم های خاص و مهم را دارید، این کار خیلی مهم است. مطالعه ی مطلب زیر حتما پیشنهاد می شود.

 

آیا قصد رفتن به کوه دارید؟ کت پشمی و پیراهن کتان خود را حتما همراه ببرید. چکمه های خود را فراموش نکنید. حتی اگر قصد زیاد بالا رفتن ندارید و قصد دارید در یک رستوران توقف کنید. این پیراهن طرح قدیمی برای یک تیپ خوب و بی دردسر عالی است.

یک روپوش کتان به همراه یک پیراهن دکمه دار و شلوارک مخصوص شنا برای استفاده در سواحل گرم عالی است. می توانید لباس های رنگی و پر از طرح نیز بپوشید. انتخاب با شماست.

 

توجه داشته باشید که برای هر فعالیتی که برای آخر هفته ی خود برنامه ریزی کرده اید، باید با تیپ خود احساس راحتی کنید. به پوست خود اجازه دهید که نفس بکشد اما حتما آن را از سرمای زیاد هوا حفظ کنید.

 

با خرید اینترنتی پوشاک مردانه  به سبک خودت زندگی کن! :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...