Jump to content

روستای زیبای آدم سنگی


radmehrr

Recommended Posts

[align=right]در غرب تهران و در دل کوه های سر به فلک کشیدهی البرز دو روستای زیبا و دیدنی برای تمامی اقشار واقع شده به نام وَردیج و واریش این دو روستای زیبا چنین خاطره ای در زهن شما خواهد ساخت که به سختی از ذهن شما بیرون میرود.

 بسیاری از کسانی که قصد سفر به اطراف تهران را دارند به اجاره ون ارزان تهران میتوانند به این دو روستای زیبا سفر کنندروستاهایی به دور از شلوغی و الودگی هوا  ساکت و آرام در دل کوهستان البرز جا خوش کرده اند. دسترسی به این روستاها از طریق اتوبان تهران-کرج و از بالای وردآورد امکان پذیراست . از بالای محله وردآورد، جاده ای پیچ در پیچ در مجاورت رودخانه ای زیبا به سمت کوه های البرز شما را به این دو روستا خواهد رساند.

این دو روستا همیشه و در هر فصلی زیبا اند ولی بهترین زمان گشت و گذار در این روستا فصل بهار است ، خصوصاً اردیبهشت ماه، چرا که در این موقع از سال، باغ های وردیج و واریش با شکوفه های زیبای گیلاس و آلبالو یکدست سفیدپوش شده و مناظری زیبا از طبیعت زیبا ی بهار رو به نمایش می گذارن. شهر تهران مناطق بسیار زیبا یی را دارد که می توانید از تما شای این مناطق زیبا لذت ببرید و روز های خاطره انگیزی را در کنار دوستان و خوانواده ی خود داشته باشید[/align]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...