Jump to content

چک سئو در طراحی سایت


arash.mousavi

Recommended Posts

گروه طراحی سایت

 

[align=justify]گروه طراحی سایت و برنامه نویسان سایت های مجازی باید از اطلاعات بالایی برخوردار باشند تا از سوء استفاده ها جلوگیری کنند و جلوی ضرر را بگیرند که همچنین پاداش های خیلی خوبی برای آنها در نظر گرفته شده باشد، همین که جلوی ضرر را می گیرند برای اجتماع سود های فراوانی دارد. برای این کار یعنی طراحی سایت و جلوگیری از هک کردن افراد نیازمند گذراندن دوره هایی مرتبط با امنیت شبکه هستند تا در آن تجربه ی کافی را کسب کنند. به همین منظور گروه های مختلف طراحی سایت وجود دارند که آموزش به افراد مختلف را با صرف هزینه هایی آغاز کرده اند که افراد با عضویت در این گروه ها و گذراندن دوره ها می توانند کسب درامد کنند؛ یعنی راهی برای کسب درامد پیدا خواهند کرد، ولی هر کسی قادر به انجام آن نیست چون دوره های آن با کمی دشواری همراه است زیرا باید برای گذراندن دوره ها هزینه های بالایی را صرف یادگیری کنند و پیش زمینه هایی هم از قبل داشته باشند. ارتباط شبکه های اجتماعی با طراحی سایت

[/align]

7 متریک مهم برای چک سئو در طراحی سایت

شما چگونه می توانید موفقیت سئو سایت خود بسنجید. خوشبختانه ابزارهای متعددی موجود می باشند که گزارش سئو را برای طراحی سایت شما می دهند. ابزار گوگل خود می تواند کمک بسیاری در جهت سنجش و گزارشی از وضعیت سئو سایت شما دهد. اما می توان با تعریف نمودن متریک هایی عملکرد  ونیز موفقیت سئو سایت خود را مورد سنجش قرار دهید.

ترافیک ارگانیک به عنوان ترافیکی عنوان می شود که از سمت موتورهای جستجو به سمت طراحی سایت شما هدایت می شود. SERP

ترافیک ارگانیک برای سئو ضروری می باشد و برای اینکه رتبه و رنکینگ خود را در کلمات کلیدی در زمینه طراحی سایت خود را افزایش دهید می بایست بدان توجه نمایید. مهم می باشد که شما ترافیک ارگانیک خود را مانیتور و چک نمایید که از چه کلمات کلیدی و نیز چه صفحه ای وارد سایت شما شده اند و سپس چه مدت در صفحه مانده اند تا بتوانید به استراتژی بهتر در طراحی سایت خود اقدام نمایید.

ترافیک در صفحه اصلی

اگرچه ترافیک می بایست در تمامی صفحات سایت شما باشد اما مهم می باشد که ترافیک بالایی در صفحه اصلی سایت شما بگگرند و محتوا و مطزالب را مشاهده و نیز بخوانند. اگر شما می بینید که شما در برخی صفحات در کلمات کلیدی مربوطه در صفحه اول هستید ولی در برخی صفحات در صفحه ۷ هستید پس مشخص است که می بایست تلاش بیشتری را در آن صفحات قرار دهید.

موقعیت جغرافیایی در سئو

مهم می باشد که موقعیت مکانی و ترافیک ارگانیک خود را به صورت مکانی و مکان جغرافیایی خود تقویت نمایید. برای مثال اگر شما در تهران هستید پس سایت خود و مکان جغرافیایی خود را در  مپ قرار دهید. موقعیت مکانی می تواند شهر و نیز کشور باشد که می تواند در مپ گوگل و نیز به واسط محتوای شما تنظیم گردد. اگر ترافیک بالایی از کشور و یا شهر خاصی وارد سایت شما شوند این نیز خود می تواند در رنکینگ شما اثرگذار باشد.طراحی سایت،طراحی وب سایت،طراحی سایت تهران،طراحی سایت فروشگاهی،طراحی اپلیکیشن، سئو سایت،بهینه سازی سایت،تبلیغ در گوگل،طراحی اپلیکیشن

بارخورد کاربران

اینکه کاربران وارد سایت شما می شوند نمی تواند حاکی بر افزایش فروش شما شود بلکه شما می بایست سایت خود را  بررسی نمایید که آیا از دید کاربر مناسب و حرفه ای می باشد. درج نمودن رزومه کاری خود ، نمونه کارها ،  گالری کارها ، میزان تماس مشتری با کسب واکر شما تماما ایتم هایی می باشند که با عنوان بازخورد مشتری می تواند عنوان گردد.

دستگاه ورودی کاربران

دستگاهی که کاربران به واسط آن وارد سایت شما می شوند را چک نمایید. ایا کاربران از طریف موبایل وارد سایت شما می شوند ، یا از طریق کامپیوتر ، تبلت ، ایفون و دیگر دستگا ه ها وارد طراحی سایت شما می شوند. می توانید نوع دستگاه را از وب مستر و نیز دیگر ابزار های آنلاین و یا گوگل آنالیتیک مشاهده نمایید.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...