Jump to content

بعد از طراحی سایت به سئو نیاز دارید ؟ حتما این مقاله را بخوانید


itzeroone

Recommended Posts

اگر هنوز نمیدانید بعد از طراحی سایت خود به چه چیزی برای جذب ترافیک و مشتری نیاز دارید ، حتما این مقاله تا انتها دنبال کنید . در ادامه همراه باشید . 

 

1 - سئو بعد از طراحی سایت ، یک هزینه نیست بلکه یک سرمایه گذاری بلند مدت است یک سرمایه گذاری با یک بازگشت بالا. وقتی محتوای سایت مورد تحلیل قرار می گیرد از کلمات کلیدی موثری که در گوگل دارای رتبه های برتر می باشند به درستی استفاده می شود.

2 - سئو ، کشتی نجات فروش شماست براتون اتفاق افتاده یک سایت با کیفیت بسیار خوب براتون ساخته شده اما یک سال هم شده و خبری از مشتری که از طریق سایت شما جذب شده باشه نیست. اشتباه نکنید با ساخت فقط یک سایت مشتری شمارو پیدا نمی کنه، مشتری اصلا شمارو نمی شناسه که بخواد اعتماد کنه به سایت شما. تنها یک راه هست که بشه این اعتماد رو کسب کرد جلوی چشم مشتری باشید. بودن در صفحه اول یک حس اعتماد در مشتری شما به وجود می آورد و به دنبال اون سبب خرید از شما می شود. این کار فقط با یک سئو اصولی امکان پذیر است.

 

3 - اثرات جالب سئو 

همون طور که قبلا هم اشاره کردم سئو بعد از طراحی سایت ، فروش شمارو بدون افزایش هزینه بازاریابی افزایش می دهد. و این دقیقا همون داستان بازگشت سرمایه شما هست. مشتری همیشه تو فضای مجازی به تحقیق و پرس و جو مشغول هست تا بتونه بهترین و مناسبترین محل رو برای خرید کالای مورد نیازش پیدا کنه. حالا فرض کنید همه در مورد برند شما شنیدن، که هم قابل اعتماده هم بهترین معامله رو میشه با شما انجام داد. خب نتیجه این حس چی ... سئو در این چرخه نقش اصلی رو داره.با کلمات کلیدی دقیق و مناسب همانند یک اهن ربا کاری می کنه که مشتری ها به سمت شما جذب بشند. این مسیر که سئو به سایت شما باز کرده نتیجه ای جز افزایش ترافیک سایت شما به صورت طبیعی، در دید قرار گرفتن بیشتر شما در موتور های جستجو و مهم تر از همه درامدی هست که شما کسب می کنید.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...