Jump to content

۱۰ راه ارزان برای اقامت در حین مسافرت(بخش چهارم)


youka

Recommended Posts

اقامت در مزارع

از B&B ها گرفته تا مزارع پرورش گاو و غیره، این نوع اقامت می تواند امکانات گسترده ای را در خود جای دهد- حتما لازم نیست تا گاوی را بدوشید تا از این مزایا و امکانات بهره مند شوید. این نوع اقامت در اروپا، استرالیا، و نیوزلند بسیار مرسوم است.. این مطلب برگرفته از سایت تور روسیه است .

موافقم

اگر بیدار شدن با طلوع آفتاب و غذا دادن به گوساله های کوچک و مرغ و جوجه ها را دوست دارید، اقامت در مزرعه را امتحان کنید. صبحانه ای دلچسب، یادگیری درست کردن پنیر و یا پشم ریسی را نیز می توانید در برنامه داشته باشید. محیط زیبا و آرام به شما در لذت کار کردن روی یک پروژه هنری دستی یا کتابخوانی کمک می کند.

مخالفم

ممکن است فضا به خصوص عصرها ساکت و راکد به نظر بیاید، پس اگر شما جغد شب باشید، تنها همراهان شما موش ها خواهند بود. نوع سکونتگاه هم می تواند متغیر باشد- هر چند در اروپا یا اقیانوسیه موارد بهتری به نسبت ایالات متحده گیرتان خواهد آمد. اگر می خواهید بدانید دقیقا چه امکاناتی به شما داده می شود، از این گزینه عبور کنید.

  چادر زدن (کمپ)

خوابیدن زیر آسمان پر ستاره می تواند تجربه ای شگرف و به یادماندنی باشد—این یکی از ارزان ترین راهکارهای پیشنهادی ماست، به خصوص اگر که هر شب غذای خود را به جای رستوران، خودتان روی اجاق آتش فراهم کنید. و نگران نباشید….اگر نمی خواهید که هر شب پشه ها را روی دست خود بکشید، می توانید چادرها یا کابین های لوکس را کرایه کنید. با مقاله «هفت نقطه برتر برای سفر کمپینگ» این ایده را در خود تقویت کنید.

موافقم

اگر برای مدت زیادی می خواهید دور از وسایل الکترونیکی باشید، در طبیعت چادر بزنید. آتش در کنار چادر زیر آسمان شب   می تواند سحرآمیز و آرامش بخش باشد- به یاد تبلت و تلویزیون خود نخواهید افتاد.

مخالفم

اگر  زحمت پختن غذا روی آتش یا اجاق مسافرتی، شستن ظرف ها در سطل و بیدار شدن در کیسه خواب های خیس بیش از  لذت تماشای آسمان پر ستاره است، پس کمپینگ را به کلی فراموش کنید. و هم چنین اگر تمیزی و بوی خوش دادن برای شما مهم است.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...