Jump to content

چرا به یک وب سایت نیاز داریم؟


sitecup1

Recommended Posts

چرا به یک وب سایت نیاز داریم؟

 

طراحی سایت ارزان طراحی سایت خبری طراحی سایت تهران بیشتر صاحبان کسب و کار با استفاده از روش های سنتی به دنبال راهی برای تبلیغات و فروش محصولات و خدمات خود هستند. اما در دنیایی که بیشتر مشتریان زمان خود را در اینترنت سپری می کنند روش های سنتی و بازاریابی یک استراتژی مخاطره آمیز به حساب می آید. به همین دلیل طراحی وب سایت اولین گام در جذب مشتریان جدید در بازاریابی و فروش محصولات به صورت اینترنتی است.

 

شرکت طراحی سایت کاپ در این مقاله دلایل نیاز به یک وب سایت را بررسی می کند.

 

اعتبار کسب و کارتان افزایش می یابد 

روز به روز به تعداد کسانی که با جستجو در اینترنت اطلاعاتی در خصوص محصولات و خدمات مورد نظرشان کسب می کنند در حال افزایش است. با طراحی یک وب سایت می توانید به کسب و کار خود اعتبار و ارزش دهید.  یک طراحی سایت باید اختصاصی و با اصول و طرح های گرافیکی منحصر به فرد باشد.

یک وب سایت همانند ویترین یک فروشگاه است و کسی از یک ویترین به هم ریخته خرید نمی کند.

امکان ارزیابی دقیق مخاطبان وجود دارد

مزیت داشتن یک وب سایت، امکان تحلیل و ارزیابی دقیق محصولات و خدمات است. در اینترنت امکان اندازه گیری محصولات به صورت دقیق امکان پذیر می باشد. مثلا در همین سایت شما می توانید بفهمید بازدیدکنندگان شما از کجا هستند و... . البته موضوع وقتی جذاب می شود که برای تحلیل سایت از یک ابزار حرفه ای استفاده کرد تا بفهمید کاربران از چه طریقی وارد سایت شما شده اند و چه مدت در سایت شما مانده اند و چه مسیری را در سایت شما طی می کنند.

 

وب سایت وقتتان را کمتر تلف می کند

اطلاع رسانی و معرفی محصولات به مشتریان می تواند زمان بر باشد. با طراحی سایت می توانید به تعداد بیشتری از مشتریان بالقوه سایت اطلاع رسانی کنید. با این کا می توانید زمان کمتری را برای توضیحات تکراری سپری کنید.

 

ارائه خدمات بهتر به مشتری

داشتن صفحاتی با عنوان آموزش، سوالات متداول و...  می توانید به سوالات مشتری بدون وقفه پاسخ دهید. امروزه مردم به خدمات پس از فروش و اطلاع رسانی آنلاین علاقه بیشتری دارند به جای اینکه ساعت ها پشت تلفن به آهنگ پیشواز شما گوش دهند. خدمات پس از فروش به صورت آنلاین و در کلیه ساعات شبانه روز خواهد بود.

 

با وب سایت بازار خود را گسترش دهید

با طراحی سایت شرکت شما تبدیل به یک شرکت ثانویه خواهد شد که بتوانید خدمات خود را به فروش برسانید. امروزه حتی ماشین و خانه را هم می توانید به صورت اینترنتی خرید و فروش کنید. در شرکت ها و کسب و کارهای فیزیکی تنها می توانید مشتریان محدودی را جذب کنید در حالی که در کسب و کار اینترنتی مشتریان شما روزه به روز در حال افزایش می باشد.

 

 

حتما بخوانید: جدیدترین تکنیک های دیجیتال مارکتینگ

با وب سایت فاصله را از میان بردارید

با طراحی سایت فروشگاهی می توانید افراد بیشتری را حتی خارج از مرزهای شهر و کشورتان جذب سایت خود کنید و به معرفی محصولات و خدمات خود بپردازید. میزان سود آوری سایت ها بستگی به نوع سایت و محصولات سایت می باشد. امروزه شرکت های زیادی از کسب و کار اینترنتی استفاده می کنند و درآمد آنها از طریق سایت و مشتریان می باشد. با داشتن یک وب سایت می توانید به راحتی وارد عرصه تجارت الکترونیکی شوید و امکان استفاده از خدمات و قابلیت های تجارت الکترونیک برایتان فراهم شود.

 

با وب سایت هزینه ها کاهش می یابد

ممکن است در حال حاضر سرمایه لازم جهت طراحی سایت را نداشته باشید اما باید به مرور هزینه لازم جهت طراحی سایت را فراهم کنید. تا زمانی که وب سایتتان آماده می شود باید هزینه کنید ولی بعد از اینکه کار طراحی سایت شما به پایان رسید هزینه محدودی را برای نگه داشتن آن لازم است.

 

با وب سایت تبلیغات را گسترش دهید

با داشتن یک وب سایت می توانید به روش های تبلیغاتی بیشتری دسترسی داشته باشید. تبلیغات در گوگل را می توان از هدفمندترین تبلیغات به شمار آورد. تبلیغات زمانی نشان داده میرشوند که کاربران دقیقا کلمات مرتبط با سایت شما را جستجو کنند. علاوه بر تبلیغات در گوگل، دست شما برای سایر تبلیغات اینترنتی نیز بازتر خواهد شد.

 

همان طور که در اینجا خواندید داشتن یک وب سایت می تواند سود زیادی برای کسب و کار شما داشته باشد. ساختن یک وب سایت راهی کم هزینه برای افزایش درآمد و دیده شدن می باشد. اگر فکر می کنید دلیل قانع کننده تری خلاف این دلایل دارید می توانید در بخش نظرات سایت، نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...