Jump to content

۵ جاذبه ی لذتبخشی درسفر که باید در شب، تجربه کنید


youka

Recommended Posts

یکی از مباحثی که در صنعت گردشگری بسیار مورد توجه قرار می گیرد و طرفداران بسیاری دارد، گردش و تفریح شبانه است. هر کشوری با توجه به مشخصه های فرهنگی خود جاذبه های متنوعی را در اختیار گردشگران قرار می دهد.در اینجا به ۵ تفریحی اشاره خواهیم کرد که با تجربه ی آنها می توانید خاطرات فراموش نشدنی ای برای خود بیافرینید. این مطلب برگرفته از سایت تور مراکش است .

۱. هنگ کنگ؛ بازدید از بازار خیابانی

این محل دیدنی که یکی از محبوبترین بازارهای خیابانی در جهان است به عنوان لوکیشن بسیاری از فیلم‌های سینمایی نیز مورد استفاده قرارگرفته است. اگر به این خیابان بروید می‌توانید معامله گران، پیشگویان، خوانندگان اپرا، عتیقه جات و لباس های رنگارنگی را مشاهده کنید. همچنین شما می‌توانید ضمن خوردن غذاهای سنتی دراین بازار از جشن های مختلف خیابانی که در آن برگزار می‌شود دیدن کنید.

2. یوسمیتی پارک؛ کالیفرنیا

طبیعت گردان وعاشقان مناظرطبیعی رفتن به این پارک را از دست ندهند. شما در یوسمیتی پارک ۱/۵ کیلومتر پیاده روی شبانه خواهید داشت و به کشف صداهای ناب و خالص طبیعت، چگونگی رفتار حیوانات در شب و منظره فوق العاده از آسمان پرستاره خواهید پرداخت. ضمنا درطول مسیر می‌توانید از راهنمایی لیدرهای متخصص بهرمند شوید.

۳. کالیفرنیا؛ کمپ درخت

اگر به دنبال تجربه‌های عجیب وغریب هستید، فوراً به همراه خانواده یا دوستان خود برای زندگی در فضایی متفاوت آماده شوید. در این کمپ در بالای درخت مستقر می‌شوید و شبی متفاوت را تجربه می‌کنید. دیدن طلوع و غروب آفتاب از لابلای شاخه‌های درختان، شنیدن صدای طبیعت و خوابیدن با حس معلق بودن درهوا هیجان این کار را چند برابر می‌کند.

۴. نیویورک؛ اسکی روی یخ

وقتی در سفر به نیویورک به دنبال یک کار فانتزی شبانه هستید می‌توانید برای اسکی درفضای باز به مرکز راکفلر مراجعه کنید. البته این مجموعه فقط در طول زمستان دایر است و اگر نمی‌خواهید گرفتار صف طولانی و جمعیت زیاد اسکی بازها شوید بهتر است که در روزهای منتهی به کریسمس و جشن های خاص به آنجا نروید. این مرکز تا نیمه شب باز است و در ساعات پایانی قیمت ورودی آن ارزان تر می‌شود.

5. سیدنی استرالیا؛ لونا پارک

اگر شما با فرزندانتان در استرالیا هستید رفتن به لونا پارک ایده ی بسیار جذابی می‌تواند باشد.در این پارک انواع امکانات و بازی های مهیج برای بچه ها وجود دارد،شما می‌توانید درآنجا شام بخورید و شب سرگرم کننده ای را بگذرانید. همچنین اگر خوش شانس باشید می‌توانید در پارک، مراسم متنوع یا جشن‌هایی که معمولا درآنجا برگزار می‌شود را از نزدیک ببینید.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...