Jump to content

تور لحظه آخری مالزی چه تفاوتی با تور معمولی دارد؟


cafegardesh

Recommended Posts

تور لحظه آخر مالزی چه تفاوتی با تور معمولی دارد؟

مالزی که یکی از کشورهای جنوب شرقی آسیا است، سالانه گردشگران بسیار زیادی را به سوی خود جذب می‌کند. به همین دلیل حتما عبارت تور مالزی به گوشتان خورده است. اما ارزان‌ترین تور مالزی چه نوع توری است؟ تور لحظه‌ آخری مالزی چه تفاوتی با تورهای معمول دارد؟

دیدنی های مالزیبسیاراند و همین امر این کشور را به یازدهمین کشور پرگردشگر جهان بدل کرده است. این موضوع موجب شده تا پروازهای زیادی برای این کشور وجود داشته باشد و آژانس‌های زیادی برای تور مالزی برنامه داشته باشند. وقتی آژانسی از پیش همه یا بخشی از بلیط‌های یک هواپیما را بخرد به‌اصطلاح به آن پرواز چارتر می‌گویند. حالا آن آژانس مسافربری مجبور است تا قبل از پرواز همهٔ بلیط‌هایی که خریداری کرده را بفروشد، ولی بسیاری از اوقات اوضاع به همین سادگی نیست. فلسفهٔ تور لحظه آخری هم همین است. آژانس چارترکننده تا روزهای پایانی نتوانسته همهٔ صندلی‌ها را پر کند و حالا با قیمتی ارزان‌تر شروع به ارائه بلیط‌ها می‌کند. گاهی این ارزانی ممکن است تا نصف قیمت نیز برسد.

پس برای لذت بردن از

جاذبه های مالزی، غذای های مالزی و فرهنگ این کشور با کمترین قیمت باید حواستان به فصل‌های پرمسافر و کم‌مسافر سال باشد. اصولا با سرد شدن یا گرم شدن هوا تورهای مالزی از رونق می‌افتند و حالا نوبت شما است که با قیمتی بسیار ارزان یک تور لحظه آخری مالزی را شکار کنید. این کار کمی ریسکی است اما اگر حواستان به تورها باشد حتما به آن برخواهید خورد.

حالا اگر می‌خواهید درمورد قیمت تور مالزی اطلاع پیدا کنید به صفحهٔ

تور مالزی کافه گردش بروید و پس از مقایسه قیمت‌ها ارزان‌ترین تور مالزی را از میان بهترین‌ها برگزینید. راستی کانال تلگرام کافه گردش پر است از تور لحظه آخری مالزی یا هر مقصد هیجان‌انگیز دیگری! پس فرصت را از دست ندهید.

نگارش: کافه گردش

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...