Jump to content

8 اپلیکیشن کاربردی در سفرهای داخلی 2


youka

Recommended Posts

پمپ بنزین یاب

این اپلیکیشن چهارستاره از سوی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران عرضه شده است و به کمک آن می‌توانید در سراسر ایران نزدیک‌ترین پمپ‌های بنزین، گاز و حتی گازوئیل را هر زمان که نیاز داشتید،  به‌راحتی پیدا کنید. خلاصه، از استرس تمام شدن بنزین و گیرافتادن با باک خالی کنار جاده خلاص می‌شوید. این اپلیکیشن که محصول شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران و مخصوص گوشی‌های هوشمند و تبلت‌های اندرویدی طراحی شده است، در دو محیط تبلت و تلفن همراه به خوبی کار می‌کند. این مطلب برگرفته از سایت تور مراکش نوروز 96 است .

مکان‌های تفریحی ایران(ویژه سفر)

یک اپلیکیشن مفید و پرطرفدار که از لحاظ محبوبیت، مرز چهارستاره را هم رد کرده است. این اپلیکیشن بیش از ۵۰۰ منطقه‌ی دیدنی ایران را همراه با تصویر به شما معرفی می‌کند. اگر می‌خواهید از جاذبه‌ها و دیدنی‌های مقصد سفرتان باخبر شوید فقط کافی است نام شهر یا استان موردنظرتان را در نوار جستجوی آن بنویسید. مناطق بکر ایران، غارهای ایران، پارک‌‎های جنگلی، جاده‌های زیبای ایران، آبشارهای ایران، روستاهای دیدنی و مناطق دیدنی شهرها را می‌توانید در این اپلیکیشن پیدا کنید.

دُنگ سفر

اگر گروهی سفر می‌کنید، این اپلیکیشنِ پنج‌ستاره مناسب شماست. همچنین زوج‌ها یا خانواده‌ها می‌توانند تعداد نفرات‌شان را در حسابی به نام سرپرست‌شان وارد کنند و همه‌ی هزینه‌ها به حساب او منظور شود. می‌توانید انتخاب کنید هزینه‌ها به صورت مساوی بین هم‌سفران تقسیم شود یا خیر. مثلا وقتی برای شام به رستوران می‌روید، ممکن است کسی بخواهد غذای گران‌تری سفارش بدهد، این قبیل هزینه‌ها را می‌توانید برای او به صورت ویژه وارد کنید. در صورت جدا شدن یکی از هم‌سفران می‌توانید حساب او را ببندید. حتی با فشار دادن تنها یک دکمه حساب هر نفر را به شماره‌اش پیامک کنید!

موزه‌یاب

این اپلیکیشنِ پرطرفدار پنج‌ستاره، همان‌طور که از اسمش پیداست برای پیدا کردن موزه‌های کشور طراحی شده است. با این اپلیکیشن می‌توانید موزه‌های شهرهای مختلف را همراه با اطلاعات و جزئیات‌شان پیدا کنید و از آن‌ها دیدن کنید. نسخه‌ی کنونی اپلیکیشن شهرهای تهران، مشهد، شیراز، مازندران، اصفهان، یزد، همدان و استان‌های گیلان و مازندران را پوشش می‌دهد و طبق گفته‌ی سازندگان آن، به زودی قرارا ست شهرهای دیگر هم به آن اضافه شوند.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...