رفتن به مطلب

در آلمان وسایل خانه ارزان و مناسب از کجا تهیه کنم؟

poemses

ارسال های توصیه شده

‍#وسایل #خانه ارزان و
مناسب از کجا تهیه کنم؟

در آلمان، فروشگاه های مختلف با قیمت های متفاوت برای تهیه مبلمان و وسایل خانه وجود دارد. اما برای کسانیکه نمیخواهند زباد هزینه کنند و یا از خدمات سوسیال و جاب سنتر استفاده میکنند، در بسیاری از شهرها به اصطلاح «فروشگاه های اجتماعی»
#Sozialkaufhäuser
وجود دارد که مردم می توانند با قیمت های خیلی کم مبلمان، وسایل خانه و سایر کالاهای مورد نیاز خود را خریداری کنند. با نوشتن کلمه (Sozialkaufhäuser) با پسوند نام شهر خود می توانید آدرسهای این فروشگاه ها را در منطقه خود جستجو کنید. علاوه بر این، می توانید اقلام ارزان قیمت در بازارهای خرید و فروش اجناس دست دوم «فلومارکت» هم پیدا کنید. در هر شهر روزهای شنبه و یک شنبه این بازار ها راه اندازی میشود. همچنان در وب سایت های مانند ebay kleinanzeigen هم وسایل مورد نیاز خود را جستجو کنید و با قیمت ارزان بصورت نو و دست دوم خریداری کنید.

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• poemses عنوان را به در آلمان وسایل خانه ارزان و مناسب از کجا تهیه کنم؟ تغییر داد

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...