Jump to content

7 اثرگردشگری که میگویند توسط فرازمینی ها ساخته شده 2


youka

Recommended Posts

مطمئناً فکر کردن در مورد زمانیکه موجودات فرازمینی به زمین سفر می کنند، بسیار جذاب خواهد بود و با توجه به این جذابیت ها انسان های متعددی برای کشف شگفتی های سیاره های دیگر مانند مریخ که در دامنه دید انسانهاست، سفر کرده اند. اما هیچ شواهدی مبنی بر اینکه فرازمینی ها همیشه اینجا بوده اند، وجود ندارد. با استناد به تعابیر فوق العاده برای برخی از شگفت انگیزترین و تاریخی ترین دستاوردهای بشر متخصصان به این نتیجه رسیده اند که بشر در گذشته و تمدن های ما قبل تاریخ از روش های فوق العاده فرازمینی الگوبرداری و استفاده کرده است تا موفق به ساخت بزرگترین و مبهم ترین سازه ها بر روی زمین شده اند. این مطلب برگرفته از سایت تور استانبول نوروز 96 است .

اهرام مصر EGYPTIAN PYRAMIDS

در خارج از قاهره (Cairo) در جیزه (Giza) مشهورترین اهرام مصر از بیابان ها سر برافراشته اند. این اثر تاریخی بیش از 4500 سال پیش در جیزه که مقبره باشکوه فراعنه و ملکه های باستانی مصر بوده، بنا شده است. اما در اینجا این سوال مطرح می شود که مصریان دقیقاً چگونه این آثار باشکوه را ساخته اند؟ این هرم بزرگ از میلیون ها سنگ تراشیده هم وزن و با وزن کلی دو تن ساخته شده اند. حتی با جرثقیل های امروزی و دیگر تجهیزات ساخت و ساز مدرن، ساختن هرمی به بزرگی آنکه فرعون خوفو (Pharaoh Khufu) ساخته است، چالشی بسیار دشوار خواهد بود. از دیگر شگفتگی های این اهرام می توان به پیکربندی نجومی آن و قرار گرفتن در خطی منظم بر روی کمربند منظومه جبار یا النسق اشاره کرد. همچنین نظریه پردازن فرازمینی اغلب به این واقعیت معتقدند که این سه هرم در مسیری بهتر از بقیه هرم هایی که در قرن بعد ساخته شده اند، قرار گرفته اند. (هرگز مقدار حجم کاری را که در طول قرن های گذشته برای ساخت این هرم ها انجام شده، به ذهنتان هم نمی رسد.)  

بنابراین آیا اهرام مصر از آثار فرازمینی ها هستند؟ نه دقیقاً این مسئله درست نیست. دانشمندان کاملاً مطمئن نیستند که چگونه مصریان باستان این اهرام باشکوه را ساخته اند و چگونه این کار را به این سرعت انجام داده اند. اما شواهد بسیاری وجود دارد که در ساخت این مقبره هزاران فرد زمینی دست داشته اند.

اِستون هِنج  STONEHENGE

یک دایره بزرگ سنگی با وزن بیش از 50 تن در حومه انگلیسی و در خارج از سالیسبوری  Salisbury قرار گرفته و به عنوان اِستون هنج یک آثار تاریخی مربوط به دوره نوسنگی (3500 تا 8000 سال پیش از میلاد) مشهور است. نویسنده سوئیسی اِریش فون دانیکِن (Erich von Däniken) از آن به عنوان یک مدل از منظومه شمسی که محل فرود آمدن موجودات فرازمینی است، یاد کرده است. چگونه می توانند یک سنگ عظیم الجثه را تا صدها کیلومتر دورتر از خانه خود جابجا کنند؟

هیچکس نمی داند که استون هنج به چه معناست، اما به همراه تمام سایت های این مجموعه به معنای ساخت فرازمینی ها نیست. در عوض دانشمندان ثابت کرده اند که ساخت چنین اثری با استفاده از تکنولوژی 5000 سال پیش، زمانیکه ساختار اولیه در این محل ساخته شده است امکان پذیر می باشد. در حال حاضر به نظر می رسد که این سنگ ها با توجه به انقلابین و گرفت در یک صف ردیف شده اند و به سازندگان اِستون هِنگ پیشنهاد می دهند که حداقل از عرش آسمان حواسشان به آنها باشد، حتی اگر به زمین نمی آیند.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...