Jump to content

7 اثرگردشگری که میگویند توسط فرازمینی ها ساخته شده 3


youka

Recommended Posts

سیاره زمین جایگاه آثار دیدنی بسیار جذاب باقی مانده از دوران گذشته و سازه هایی با تکنولوژی ساخت بسیار پیشرفته ایست که سنگینی و بزرگی بیش از حدشان قابلیت های بی نظیرشان را مشهود می کند.  به این تربیت بنا به نظریه متخصصان در ساخت آثاری مانند اهرام باستانی مصر (Egyptian pyramids)، خطوط ناسکا the Nasca lines و تعداد دیگری از سازه ها از دستورالعمل های نظام فرازمینی استفاده شده، آنها معتقدند که احتمالاً  گردآورندگان این دستورالعمل ها فرازمینیند و از این جهان نیستند. این مطلب برگرفته از سایت تور استانبول نوروز 96 است .

 

تئوتیهواکان TEOTIHUACÁN

تئوتیهواکان به معنای شهر خدایان است، یک شهر باستانی در مکزیک که برای معابد هرمی و صف نجومی اش بسیار شناخته شده و معروف است. تئوتیهواکان بیش از 2500 سال پیش ساخته شد و قدمت، اندازه و پیچیدگی هایش می توانند آن را دگرجهانی کنند. یک مجموعه که شاید بشریت از عهده ساخت آن برنیایند. دانشمندان گمان می کنند که در طول قرن ها این شهر با ترکیب فرهنگ های مایا (Maya)، زاپوتِک (Zapotec) و میکستِک (Mixtec) ساخته شده و جایگاهی برای بیش از یک میلیون نفر باشد. این شهر به کمک نقش های دیواری، ابزار، سیستم حمل و نقل و شواهد مبتنی بر شیوه های پیشرفته کشاورزی ساخته شده  و در ساخت آن از فن آوری بسیار پیشرفته تر از شرایط ممکن پری آزتک مکزیکو استفاده شده است. تاکنون ساختمان تئوتیهواکان به عنوان هرم عظیم خورشید معروف بوده است و به عنوان یکی از بزرگترین ساختارها در نیمکره غربی، هم تراز با اهرام مصر در چرخه تقویمی و تاریخی استوار می باشد.

جزیره ایستِر EASTER ISLAND

موآی (moai)  توسط رموز و معماهای بسیار مبهمی احاطه شده است. جزیره ایسلند در بین چهره ای سنگی بسیار متعددی غوطه ور شده، جاییکه در مورد آن توضیحات و روایات بسیار بیشتری نسبت به دیگر آثار تاریخی مشابه نقل شده است. در مورد این مکان همیشه این سوال مطرح شده که چگونه جزیره راپا نوی (Rapa Nui) موفق به ساخت این مجسمه ها در حدود 1000 سال پیش بوده است؟ و چگونه مجسمه های موآی در جزیره ایستر ساخته شده اند؟ در این مکان نزدیک 900 مجسمه با میانگین طولی 3.96 متری و وزن 14 تن وجود دارند که از سنگ های تراشیده شده ساخته شده اند و در امتداد دامنه های آتشفشان های خاموش قرار گرفته اند. همچنین بیش از 400 مجسمه با شرایط مختلف ساختمانی که تکمیل کننده چهره ها می باشند، در انتظار انتقال و ساکن شدن در جایگاه های مشخص شده هستند. دلایل متعددی مبنی بر مرموز بودن کنده کاری و ساخت مجسمه های موآی وجود دارد، هر چند به احتمال زیاد یکی از دلایل ساخت آنها دلیل مذهبی و آئینی بوده، دقیقاً مشخص نیست که چگونه کنده کاری های سنگ ها در راپا نوآی انجام شده. اما با توجه به تئوری های پیشنهادی، شکست تمدن در برابر فاجعه های زیست محیطی عامل اصلی تشکیل این مجسمه ها بوده است، هنگامی که موجودات فرازمینی باستانی از عقل بی نهایت خود بر فراز فرهنگ استفاده کرده اند.

چهره مریخ THE FACE ON MARS

اگر ایلون ماسک (Elon Musk) راه خودش را داشت، انسان ها قادر به دیدن چهره های مریخ در این قرن بودند. این چهره ها توسط مدارگر 1 وایکینگ در سال 1976 کشف شدند و در فاصله 3.28 کیلومتری در امتداد منطقه ای به نام سیدونیا (Cydonia) قرار دارند. در آن زمان دانشمندان نظریه چهره را به عنوان بازی سایه رد کردند، اما با گذشت بیش از چند دهه در میان کسانی که مشکوک به مشارکت غیر زمینی ها در منظومه شمسی بوده اند بسیار محبوب شد. در سال 2011 نقشه بردار سیاره مریخ ناسا عکس هایی را با رزرولیشن و کیفیت بسیار بالا از این چهرها گرفت.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...