Jump to content

راهنمای کامل خرید در باتومی


cafegardesh

Recommended Posts

 

خرید کردن دیگر تنها برای رفع نیازهای اولیه و ضروری زندگی نیست. این روزها بسیاری از ما برای تفریح خرید می‌کنیم که واقعا هم لذت‌بخش است. بسیاری از شهرها ارزش ندارند تا از بازارها و فروشگاه‌هایشان دیدن کنید، اما باتومی از آن دسته از شهرها نیست. خرید در تور گرجستان نوروز ۹۶ حرف اول را می‌زند. خرید در تور گرجستان در کنار

تفریحات ابی باتومی، قدم زدن در خیابان‌های زیبای این شهر و جاذبه‌های طبیعی چشم‌نواز آن قطعا سفر به باتومی را سفری به‌یادماندنی خواهد کرد.

باتومی دومین شهر بزرگ کشور

دیدنی گرجستان است که در ساحل دریای سیاه در غرب گرجستان قرار دارد. یکی از مراکز خرید مهم که با تور گرجستان نوروز ۹۶ می‌توانید به آن سربزنید، متروسیتی فوروم است که یکی از بزرگ‌ترین مراکز خرید این شهر است. این مرکز خرید علاوه‌بر فضاهای خرید متنوع، فضای بازی برای بچه‌ها، سالن بولینگ، سینما و دیگر امکانات تفریحی را هم در خود جای داده است.

دیگر مرکز خریدی که با تور گرجستان نوروز ۹۶ می‌توانید از خرید در آن لذت ببرید، مرکز خرید باتومی است. بعد از خرید از مرکز خرید باتومی می‌توانید سری هم به بازاری که در کنار آن قرار دارد بزنید و اجناس ارزان‌قیمت‌تر را نیز ببینید. بازار یونیورسال استاک و گلد استاک بازارهای فروش طلا و جواهرات در باتومی هستند. مرکز تجاری مسکو واقع در خیابان ۱۳۲ پوشکینی هم برای خرید لباس و پوشاک مناسب است.

جدای از این مراکز خرید، وقتی با تور گرجستان نوروز ۹۶ سفر می‌کنید می‌توانید از مرکز خرید فرودگاه بین‌المللی باتومی نیز خرید کنید که اجناس آن معاف از مالیات هستند. بازار سنتی باتومی نیز خوپابازار نام دارد که در آن هر کالایی ممکن است پیدا کنید.

حالا اگر می‌خواهید درمورد قیمت تور گرجستان اطلاع پیدا کنید به صفحهٔ

تور گرجستان نوروز96کافه گردش بروید و پس از مقایسه قیمت‌ها ارزان‌ترین تور گرجستان را از میان بهترین‌ها برگزینید.

نگارش: کافه گردش

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...