Jump to content

پنج نکته درباره نصب دوربین مدار بسته در دفتر


servision

Recommended Posts

آیا می خواهید در دفترتان دوربین مدار بسته نصب کنید؟ در گذشته برای نصب سیستم های امنیتی به تکنسین های باتجربه نیاز بود.اما امروزه ، با پیشرفت تکنولوژی ، بیشتر افراد بدون گذراندن هیچ آموزشی می توانند سیستم دوربین مدار بسته را در خانه یا دفتر خود نصب کنند.اگر شما تصمیم دارید که سیستم دوربین مدار بسته را در دفترتان نصب کنید ، این مقاله به شما 5 نکته یاد می دهد که با توجه به آنها نصب دوربین مدار بسته بسیار آسان خواهد شد.

 

نوع سیستم نظارتی که در دفتر شما نصب خواهد شد ، به فاکتورهایی از قبیل هدف ، بودجه ،دوربین مدار بسته ای که استفاده خواهید کرد، معماری دفتر شما و از همه مهم تر امنیت بستگی دارد.بیایید نگاهی به 5 نکته که شما در هنگام نصب دوربین مدار بسته در دفترتان باید در نظر بگیرید بیندازیم :

 

5نکته درباره نصب دوربین مدار بسته در دفتر

 

زمانیکه شما دوربین مدار بسته را در دفترتان نصب می کنید ، موارد زیر برخی از نکاتی می باشند که باید در نظر بگیرید:

 

-نکته اول

 

تصمیم بگیری که آیا می خواهید از طریق اینترنت نظارت را انجام دهید یا خیر.اگر این گونه است شما باید از ارائه دهنده اینترنت خود بخواهید تا یک IP Adress به شما بدهد.

 

-نکته دوم

 

دفترتان را بررسی کنید و تعداد دورربین مدار بسته مورد نیازتان را تخمین بزنید.اگر شما تمایل دارید که از دوربین مدار بسته بی سیم استفاده کنید ، شما باید یک پریز برق برای این دوربین های مدار بسته بخرید تا کار کنند.این پریز برق باید در مکانی نصب شود که به آسانی در دسترس نباشد.چون در صورت دسترسی آسان به پریز،ممکن است شخصی به راحتی دوربین مدار بسته را جدا کرده تا نتوانید او را ببینید.

 

-نکته سوم

 

اگر از کامپیوترتان استفاده میکنید نرم افزار را بر روی آن یا DVR تان نصب کنید و اجازه دهید تا راه اندازی شود. سپس روی منو Setup کلیک کرده و دستورالعمل های نرم افزار را دنبال کنید.شما به پسوورد ، نام کاربری و IP Adress برای حفاظت از اطلاعاتتان نیازمندید.

 

-نکته چهارم

 

یکی از دوربین مدار بسته هایتان را در یک سطح ثابت نصب کرده و سپس آنرا به یک سیم رابط یا پریز برق وصل نمایید.دوربین مدار بسته را در جهت مورد نظر خود تنظیم کرده و آنرا روشن کنید.برای اینکه حداکثر پوشش را داشته باشید باید یک نفر در مقابل مانیتور قرار داشته باشد و سپس دوربین مدار بسته را نصب کنید.

بهتر است برای هر دوربین مدار بسته یک نام انتخاب کنید.مثلا اگر اسم پسر شما جان است،به عنوان یک نام مستعار می توانید آنرا روی یکی از دوربین مدار بسته هایتان بگذارید تا آنها را به آسانی به یاد آورید.پس از نصب اولین دوربین مدار بسته ،بقیه را نیز به همان روش نصب کنید.

 

-نکته پنج

 

بعد از اینکه پروسه نصب دوربین مدار بسته را کامل کردید ، در یک کامپیوتری که به اینترنت وصل است یک مرورگر را باز کرده و سیستمتان را آزمایش کنید.

در صورتیکه با هر گونه مشکلی در هنگام نصب دوربین مدار بسته در دفترتان مواجه شدید،حتما از نمایندگی های نزدیکتان مشورت بگیرید.

dd1k_security-surveillance-system_helpful-tips-for-maximizing-benefits_image-1_.jpg

لینک منبع:پنج نکته درباره نصب دوربین مدار بسته در دفترservision

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...