Jump to content

بهترین دستگاه ها برای هوشمندسازی خانه


azheer

Recommended Posts

هوشمندسازی خانه

[align=justify]تیم insider picks در مورد چیزهایی  مینویسدکه ما فکر می کنیم شما میپسندید. کسب و کار خودکفا نوعی مشارکت وابسته محسوب میشه ، بنابراین ممکنه ما یک سهم از درآمد حاصل از خرید شما رو دریافت کنیم.

ما هنوز  در حال یادگیری در ارتباط با مدرن  سازی “خانه های هوشمند” هستیم  هنوز از چیزهایی باید سخن به میان اورده شود  و آن هم ابزاریست که در ارتباط مستقیم با ارتباطات اینترنتی هست. خانه ها همواره بیشترین پتانسیل را برای تغییر و تاثیرات ماندگار به همراه دارند. قطعا هیچ کمبودی در زمینه  راه اندازی و همکاری کمپانی ها و شرکت ها در این زمینه وجود ندارد. اما در حال حاضر، تنها تعداد انگشت شماری در بررسی های انجام شده به راحتی کارها را به انجام میرسانند. این غیر منصفانه ست که می گویند که ابزار ها در خانه های هوشمند کافی به نظر می ایند ، اما اگر شما دارای نگاه نو نسبت به تکنولوژی و حرکت رو به جلو هستید و یک جیب پر پول دارید، دستگاههایی وجود دارند که می توانند روز به روز به شما در این حرکت رو به جلو کمک کنند انها این فرصت  را به شما می دهد که رو به جلو حرکت کنید و دیگر برایتان سخت است که رو به عقب برگردید. قطعا ابزاری وجود دارد که شما ان را میپسندید.[/align]

ترموستات وای فای هوشمند ecobee3

 یادگیری کارکرد ترموستات آموزشی Nest که از برترین  فن آوری ها برای خانه هوشمند است بسیار اسان است، اما با توجه به آنچه که همیشه ما در اذهان خود از سیستم های وای فای در خانه های خود متصور بوده ایم این ترموستات وای فای  نه تنها باعث تخطی خاطر نمیشود بلکه از برترین فناوری های روز دنیاست. در حال حاضر، این دستگاه با وجود دو بعدی بودنش در هسته خود، بسیاری از کارها را با همان مزایا انجام میدهد . شما قادر به یادگیری تنظیمات و برنامه آن، پس از تنظیم درجه حرارت آن هستید. هر دو این قطعات برای لذت بخش تر کردن استفاده از این دستگاه ست که ذهن  بسیاری از خانواده ها را مشغول خود کرده است. حضور آنها باعث  صرفه جویی  بیشتر در انرژی خواهد شد و حتی زمانی که شما میخواهید خانه خود را گرم و یا سرد کنید با استفاده از گوشی خود، بدون انکه  بخواهید از رختخواب خود خارج شوید میتوانید این کار را انجام دهید ، دیگر نیازی نیست به عقب باز گردید. اگر شما در یک خانواده بزرگ زندگی می کنید، با این حال، با ecobee3 می توانید بسیار راحت تر باشید فقط کافیست نوع ارائه خود انتخاب کنید برای یک زن و شوهر تنها یک حسگر از راه دور کافیست  . بله، شما میتوانید با هزینه بسیار گزاف از ابزار دیگری استفاده کنید  اما داشتن Nest به شما کمک میکند  تا حتی درجه حرارت اتاق ها و فضاهای مختلف اطراف خانه خود را کنترل کنید و  حتی اندازه گیری ان تا حد زیادی به منطقه  ای که در آن نصب شده است هم بستگی دارد. اگر  محل سکونت شما در یک محله کوچک  است این یک شانس بزرگ است   که بتوانید شرایط محیطی اطرافتان را هم کنترل کنید. اما ما نیز با صفحه نمایش ecobee 3 که نه به عنوان یک دستگاه پر لرزش بلکه ، به عنوان یک دستگاه  لمسی و بزرگ  که ادم را کمتر خسته میکند و تنها با وارد کردن رمز عبور وای فای خود ، میتوانید اطلاعات آب و هوا را مشاهده کنید،  و همیشه به تنظیمات دسترسی داشته باشید. با این حال، هر دو دستگاه بسیار بزرگ است . اما کدام یک بهترین هستند؟ فقط بستگی دارد که آیا شما نیاز به یک حلال خانگی دارید و یا یک  وسیله  که تنها کارهایتان را رفع رجوع کند؟. در حال حاضر، ecobee به صورت رسمی پاسخگوی نیازهای شماست. وای فای ترموستات  ecobee3با سنسور از راه دور (2 نسل)، تنها یا قیمت 245.24 $(دلار)، در حال حاضر در سایت آمازون  برای خرید شما موجود است.

چراغ رنگی فیلیپس

 چراغ رنگی فیلیپس مترادف است  با  مفهوم “روشنایی هوشمند” ، هم به خوبی کار می کند،  وهم سرگرم کننده است.  درحالی که هیچ کس  به این فکر نمیکند که واقعا  میشود با یک برنامه در  گوشی های هوشمند رنگ  نورچراغ های  خواب خود را به رنگ  آبی تبدیل کرد؟برای یک  خانواده رنگ  ابی برای تنظیم اتمسفر اتاق مناسب است.این وسیله اصلا ارزان نیست اگر شما  در مورد ایده تنظیم نور  کنجکاو هستید اما نمی خواهید هزینه زیادی انجام دهید برای تناسب بهتر است از یک هاب که به هیچ عنوان رنگارنگ نیست استفاده کنید، و هم به طور بالقوه در پول نقد خود صرفه جویی کنید. چراغ رنگی فیلیپس از نوع استار کیت در حال حاضر با قیمت $199.99(دلار) در سایت امازون برای خریداری شما موجود است.

محافظ Nest

محافظت هوشمند Nest یک دستگاه  لازم برای بسیاری از ما میباشد. اتصال دود و مونواکسید کربن آشکار به نظر می رسد  که بهتر از ان  تکه پلاستیکی خاکستری رنگی ست که همیشه  در روی ان قرار داشت اما مهم عملکرد ان است که بتواند  به خوبی، خطرات بالقوه را اندازه گیری کند، و سپس با صدای بلند  در هنگام خطر یا مشکل به  شما هشدار دهد. زمانی که در خانه نیستید مهمترین عامل این است ،  که در صورت وقوع خطر هشدار ان را  به گوشی شما  ارسال کند. (و احتمالا با ارسال چند جمله اگاه کننده.)  با کمک “Pathlight”  دستی شما این امکان را   دارید که زمانی که در تاریکی مشغول قدم زدن هستید به کمک نور محافظ اطراف خود را روشن نگه دارید و اگر شما در حال پخت و پز شام هستید و اطرافتان شلوغ به نظر میرسد به کمک برنامه  Nest، به جای قطع همه چیز میتوانید تنها  هشدارهای غیر اضطراری را خاموش نمایید. محافظ Nest، هم اکنون با قیمت  $ 99(دلار)،در سایت آمازون  برای خرید شما موجود است.

اکو امازون

آمازون اکو از لحاظ فنی دارای  یک اسپیکر بلوتوث دار میباشد ، اما شما  تنها یک دستگاه فقط برای پخش موسیقی  نمی خرید. در عوض، به عنوان بهترین عمل کننده در محیط جستجوی  گوگل عمل می کند در حال حاضر شما  برای خانه خود یک دستیار دیجیتال خریده اید که می تواند به شما  پیش بینی آب و هوای روزانه را اطلاع دهند به واسطه ان میتوانید از رویدادهای تقویم اگاه شوید و حتی ساعت و تقویم خود را تنظیم کنید حتی قابلیت جستجوی گسترده در اینترنت و پیدا کردن موسیقی دلخواهتان را هم داراست  شما یک دستگاه هوشمند گسترده خانگی در اختیار دارید که  تمام ویژگی ها را در یک ویژگی خلاصه کرده است . آمازون با به روز رسانی و بهبود  کیفیت اکو  و راه اندازی ان از اواخر سال گذشته دست به یک کار درخشان زده است  ان هم با ان عملکرد بالا و استفاده ساده از ان  ,دقیقا مانند بسیاری از دستگاه های موجود در لیست امازون ، میتوانید لحظه ای به انها نگاهی بیندازید و این ممکن است شما را به وجود این سبک از دستگاهها نزدیک تر کند، اما به عنوان یک محیط آزاد دوستانه  متصل به اینترنت ،  و قرار گرفتن ان در محیط اطرافتان اکو دستگاهی زیباست . اکو امازون ، هم اکنون با قیمت  $ 179.99(دلار)،  برای خرید شما  درآمازون موجود است.

پخش کننده Sonos

، در عین حال، که در مورد موسیقی  بسیار خوب است. دستگاهی در ورودی ان مختص به خانواده ها تعبیه شده است که   مجهز به سیستم صدای وای فای  میباشد  با توجه به اندازه نسبتا کوچکش عملکرد بسیار خوبی را شاهد هستیم به نحوی که قابلیت پخش از تمام نرم افزارهای پخش مانند گوگل پلی(Google Play)، پاندورا(Pandora)، آمازون(Amazon)، ، SiriusXM و بسیاری دیگر از نرم افزارها  را دارا میباشد. شما نیاز به استفاده  از برنامه Sonos، برای همگام سازی ان  با دستگاه     Sonosو اجرای ان دارید. اگر شما تا به حال در مورد ساخت چنین سیستم صوتی  درخانه تان فکر می کردید، این نخستین گام برای شروع است .Sonos Play:1 هم اکنون با قیمت  $195(دلار) در سایت امازون برای خرید شما موجود است.

وب کم Nest

دوربین هایی که از موفق ترین نرم افزارهای   Dropcam ساخته شده اند  سازندگانی که در تلاشند  تا  با ارائه عملکردی استثنایی، با وضوح بالا، و قابلیت اتصال به دوربین های امنیتی بی سیم  این نوع وب کم های را به بی نظیرترین وب کم ها بدل کنند. با قرار دادن در هر  زاویه ای ، و کیفیت 1080p که شما  با دسترسی به گوشی خود  وضعیت خانه را تماشا کنید درست است که  یک جایگزین برای تمام سیستم های امنیتی خانه نمیباشد ، اما مفید است  مخصوصا اگر شما یک کودک  در خانه داشته باشید که نیاز به نظارت داشته باشد . در صورتیکه  چیزی مشکوکی را حس  کند سریعا به شما هشدار میفرستد و همچنین  شما می توانید  با ذخیره کردن  انها از طریق ابر شخصی به فیلم  های گذشته  هم دسترسی داشته باشید. وب کم امنیتی Nest، هم اکنون با قیمت  183.48 $(دلار)، در آمازون برای خریداری موجود است.

سوییچ BelkinWeMo

دستگاه های سوئیچ  WeMo BELKIN  به شما این اطمینان را میدهد که زمانی که در خانه نیستید دیگر مضطرب و پریشان نباشید. آنها به سادگی به  وسیله یک خروجی AC و با اتصال به شبکه WiFi شما ، این اجازه  را به شما می دهد تا با  روشن یا خاموش کردن  در هر زمانی که تمایل دارید  ان هم از طریق  یک برنامه مربوطه  به این نوع از سوییچ ها متصل شوید. این برنامه مشهور به دقت در جزییات با توجه به زمان است  ، در  گذشته شما می توانستید به سختی یک نمونه  از این  فرصت ها  را  برای اتوماسیون خانه پیدا کنید (به خصوص با یک سرویس مانند IFTTT). در صورت شک به یک دستگاه در خصوص میزان  انرژی مصرفی، به عنوان مثال، شما می توانید آن را به طور خودکار خاموش  کنید و دوباره فعال نمایید.BelkinWeMo سوئیچ،  با قیمت $ 39.99 (دلار)،  هم اکنون برای خریداری در آمازون موجود است.

رومبا 980

شما در حال حاضر  می دانید رومبا چیست همانطور که قبلا اشاره  کرده ایم، جدیدترین مدل از سری ربات  های نیمه مستقل  بسیار هوشمند است که نسل هوشمند تری از ان تاکنون به بازار نیامده است اما به شدت گران است، در حال حاضر شما می توانید با استفاده از برنامه تعبیه شده در ان  به صورت خودکار شروع به تمیز کردن  برایتان کند و در زمان های خاصی، صرف نظر از اینکه آیا شما در نزدیکی آن هستید یا خیر به کمک tidier به انجام وظیفه اش که  همان تمیز کردن است میپردازد.IROBOT ROOMBA 980،  با قیمت  899.99 $(دلار)،  هم اکنون برای خریداری در آمازون  موجود است.

قفل هوشمند اگوست

این دستگاه  با  آن تو رفتگی  دیواریش در میان دستگاه های خاص قرار میگیرد، اما قفل هوشمند اگوست به  شما اجازه می دهد  قفل درب  خودتان را از راه دور کنترل کنید . کلید ی که به ظاهر پیچیده به نظر میرسد ، اما قفل هوشمند خوبی به نظر می اید (حتی اگر آن را کمی ضخیم  بدانیم) است، نصب آن به هیچ عنوان سخت نیست ، و بر خلاف دستگاه های مشابه، ان را  بیش از قفل بولت یک جایگزین مناسب و کامل میدانند . اگر هیچ چیزی برای  درب خود تاکنون  در ن نگرفته اید  بدانید این قفل ها برای شما  بدون نیاز به لمس یک قفل شسته و رفته  وکار امد است. اگر شما لوازم جانبی اتصال اگوست را انتخاب  کنید و یا از یک هاب سازگار (مانند LOGITECH HARMONY صفحه اصلی توپی) استفاده کنید، می توانید  با این قفل هوشمند ، حتی زمانی که شما در خانه نیستید با  نصب و راه اندازی ان ، این اجازه را به شما  می دهد تا وضعیت خانه تان را کنتل کنید قفل هوشمند اگوست  ، هم اکنون برای خریداری با قیمت        $199.99(دلار)، در آمازون  موجود است.

LOGITECH HARMONY صفحه اصلی کنترل خانگی

   Logi techدر حال حاضر تنها حضور قدیمی و  طولانی مدت از گذشته تا بحال  در سرزمین کنترل از راه دور جهانی را دارا میباشد، و هماهنگی آن با صفحه اصلی کنترل خانگی یکی  بهترین خدماتی ست که  ارائه می دهد  به خصوص برای کسانی که دارای چند دستگاه هوشمند  خانگی هستند. همنشینی هارمونیک  کنترل از اه دور شامل چیزهایی مانند ترموستات هوشمند Nest، چراغ رنگی فیلیپس ، و یا بلندگو Sonos  باشد و علاوه بر این مجموعه  های معمول تلویزیون، رسانه های شنیداری، جعبه کابل، کنسول های بازی و… را به ان اضافه کنید . با استفاده از آن به طور مداوم بدون اشکال نیست، اما نکته مهم کنترل 8 چیزبه صورت همزمان در یک بار است،  و اینکه سعی کنید ان را دور از از خندق بلستر IR و سیگنال RF نگه دارید،  این بدین معنی ست که شما لازم نیست که به آن اشاره مستقیم  بکنید بلکه تنها رساندن منظورتان به ان چه که  شما می خواهید ان را  کنترل کنید کافیست. در حالی که آن مناطق می تواند کمی بیشتر نمایان شود بدون هیچ نور پس زمینه ای، به عنوان مثال هنوز هم تجزیه بسیاری از  فرآیندهایی که  می خواهیم بدون آن پیچیده است. حالا در حدود 40$(دلار) کاهش یافته است، کمی بی انصافی ست که تنها  برای امتیاز ان  را شارژ کنید.LOGITECH HARMONY صفحه اصلی کنترل  خانگی (سفید رنگ)، هم اکنون با  106.09 $(دلار)،  در سایت امازون برای خریداری شما موجود است.

eh1o_بهترین-دستگاه-ها-برای-هوشمندسازی-خانه.jpg

لینک منبع:بهترین دستگاه ها برای هوشمندسازی خانه اژِیر

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...