Jump to content

آموزش جعل موقعیت جی پی اس گوشی اندروید


youka

Recommended Posts

جی پی اس؛ ماهواره؛ اینترنت؛ حتی این کلمات آدرنالین خون کاربرها را نیز بالا می برد! اینترنت یک شبکه گسترده ای ست که می توان به جرات گفت دنیایی مجازی است که امروزه ما بیشتر نسبت به دنیای واقعی به آن میپردازیم. دنیایی که در آن همه کاری میتوان کرد؛ از تغییر مکان با چند ترفند ساده گرفته تا انجام کلی فعالیت های انسانی مختلف! مطلب آموزشی شیرین ما روایت گر تغییر مکان به صورت جعلی است که یکی از پرکاربرد ترین مواردی ست که کاربران گوشی های هوشمند به آن نیاز پیدا میکنند. این مطلب برگرفته از سایت آموزش تعمیر موبایل است .

 وقتی کاربر اینترنت از طریق پلتفرم خود با یک خط آنلاین به شبکه جهانی اینترنت متصل می شود به صورت کاملا اتوماتیک از طریق محور جی پی اس به ماهواره متصل، ردیابی و یا مکان یابی می شود. اگر ما بخواهیم از قدرت این سیستم صحبت کنیم میتوانیم یک کتاب کامل درباره آن ارائه دهیم. مهم ترین کابرد مکان یابی بیشتر برای استفاده های دولتی و نظامی صورت میگیرد. اما سوژه بحث ما استفاده شخصی از این  سیستم عظیم است.

 بعنوان مثال بعضی کشور ها برای استفاده از برخی سرویس های اینترنتی محدود می شوند و کابر مجبور است که حتما از آن سرویس یا اپ استفاده کند. اما اصلا جای نگرانی نیست! ما دراین مطلب ترفند هایی رو به شما آموزش می دهیم که به راحتی میتوانید محدودیت جغرافیایی خود را اصطلاحا دور زده و بدون ترک منطقه خود، به آن سرویسی که محدود هستید دسترسی پیدا کنید. فقط کافی ست موبایل شما هوشمند باشد آنگاه فقط با استفاده از راهکارهایی که میگوییم سر جای خود نشسته و کشور خود را از شرق و غرب تعیین کنید!

 نکته: جعل موقعیت جغرافیایی در موبایل هیچ نیازی به روت ندارد.

گام به گام همراه با ما برای تغییر مختصات جغرافیایی به صورت کاذب

مرحله اول: ابتدا بر روی گوشی خود یک برنامه جعل موقعیت جغرافیایی نصب کنید. برنامه های زیادی در این زمینه وجود دارد که ما از بین آن ها برنامه Fake GPS Location Spoofer را به شما توصیه میکنیم. در هنگام نصب این برنامه بهتر است شما آفلاین شده و سیستم نوتیفیکیشن خود را غیرفعال کنید. بعد از اینکه برنامه نصب شد از سربرگی که به صورت کشویی برای شما باز می شود location setting را انتخاب و وارد قسمت mode شوید.

نکته: برخی  پیش نیازها وجود دارد که بعد از گذراندن مراحل 2 و 4 در مرحله 5 به آن نیاز پیدا می کنید.

 مرحله دوم: به تنظیمات گوشی رفته و در منوی تنظیمات گزینه about device را انتخاب کنید و با 7 بار لمس کردن build number موبایل خود را در معرض گسترش دهنده یا به اصطلاح developer تغییر دهید.

مرحله 3: حال به قسمت about device برگردید و گزینه allow mock location یا همان دسترسی به موقعیت جعلی را از سربرگ developer option انتخاب کنید.

مرحله 4: اگر شما در مسیر  انجام با صفحه ای به عنوان mock location مواجه شدید اصلا نگران نباشید! این صفحه به این خاطر است که اندروید شما بالاتر از ورژن 6 است. در این صفحه با لمس گزینه fake GPS location spoofer به آسودگی مسیر را ادامه دهید.

مرحله 5: در نهایت تیک گزینه GPS only را زده و ok  کنید و با لمس کردن 2 بار بر روی هر جای نقشه، موقعیت جغرافیایی جدید خود را معرفی کنید و به راحتی از سرویس هایی که برای شما منع شده می توانید هم اکنون استفاده نمایید.

اگر تمایلی به ادامه استفاده از مشخصات جعلی ندارید کافیست یک مرتبه موبایل خود را راه اندازی مجدد کنید.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...