Jump to content

با این ترفندها، پول کمتری برای بلیط هواپیما خرج کنید


youka

Recommended Posts

روش هایی برای کاهش هزینه بلیط هواپیما

بخشی از هزینه های سفر را که اصلا کم هم نیست، بلیط هواپیما تشکیل می دهد. حالا فکر کنید که لازم نبود برای یک مسافرت خارج از کشور مثل بقیه ی افراد قیمتی را پرداخت کنید و با نصف آن هزینه می توانستید بلیط تان را خریداری کنید! شاید با خودتان بگویید این ممکن نیست اما هیچ چیز غیر ممکن نیست و به راحتی می توانید این کار را با بکارگیری ۳ ترفند ساده انجام دهید.شاید وقت آن رسیده که تکنولوژی را در خدمت خود بگیرید و در پرواز بعدی، پول کمتری خرج کنید. این مطلب برگرفته از سایت تور پوکت است .

از قابلیت های مرورگرتان استفاده کنید

مطمئنا می دانید که قیمت پرواز به عواملی بستگی دارد که یکی از آنها، میزان تقاضا است. شاید ندانید اما در این میان، بعضی از خطوط هوایی تقلب می کنند و برای افرادی که یک پرواز خاص را چندین بار جستجو کرده اند، قیمت های بالاتری نشان می دهند. این هم اصلا کار سختی نیست چون خیلی از سایت ها، کوکی ها (اطلاعاتی از شما) را ذخیره می کنند تا هر وقت خواستید دوباره از سایت آنها دیدن کنید، بتوانند شما را بشناسند. اگر چند روز است که دارید یک پرواز خاص را به مقصدی خاص چک می کنید، ممکن است درگیر این روش تقلب آنها شوید بنابراین بهتر است وقتی می خواهید پروازی را جستجو کنید، از قابلیت مرور خصوصی بروزرتان استفاده کنید تا بصورت اتوماتیک، کوکی ها و اطلاعات شناسایی را حذف کند.

از کشور متفاوتی بلیط هواپیما بخرید

ممکن است مثلا کشوری که شما بلیط را از آن می خرید، قیمت هایش چند برابر کمتر یا بیشتر از یک کشور دیگر باشد. بنابراین بهتر است برای خرید بلیط هواپیمای پروازی که حرکتش از جایی غیر از کشور آمریکاست، چه پرواز داخلی در ان کشور و چه پرواز خارجی، روشی را استفاده کنید که به نظر برسد شما از همان کشور در حال جستجو هستید

سایت های جستجوی پرواز را از یاد نبرید

شاید شما از آن دسته افرادی باشید که یک خط هوایی را نشان می کنند و همیشه با همان سفر می کنند. اگر اینطور است وقت آن رسیده که این عادتتان را کنار بگذارید و سایت های جستجوی پرواز معروف مثل اسکای اسکنر را بگردید تا کمتر هزینه کنید. این سایت ها فواید زیادی دارند مثلا شرکت ها و آژانس های مسافرتی ارزانتری را به شما پیشنهاد می دهند. دلیل آن هم این است که بعضی از آژانس های مسافرتی آنلاین و شرکت هایی که بلیط مسافرتی را بصورت عمده می فروشند، بلیط های پرواز را چون عمده خریده اند، با قیمت کمتری می فروشند و در نتیجه می توان از این روش سود کرد و هزینه ی کمتری برای خرید بلیط هواپیما پرداخت.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...