Jump to content

9 ترفند زیباسازی فضای بیرونی ویلای پیش ساخته


youka

Recommended Posts

1. هنگامی که میخواهید جشنی برپا کنید و محیط بیرونیویلای پیش ساختهخود را تزئین کنید و حال و هوای جشن و سرور به آن بدهید، هیچ چیزی جای لامپ های رنگی دکوری شادمانه را نمیگیرد. اگر به فکر تدارک شام در یک شب تابستانی برای مهمانان خود هستید ، یا در یک شب پاییزی قصد کباب کردن خوراک بر روی باربیکیو را دارید، لامپ های دکوری این حال و هوا را بیشتر تقویت میکند و روح می بخشد. با قرار دادن لامپ های رشته ای دکوری محیط بیرونی ویلای خود را نورانی کنید. روی میز غذاخوری شمع های جرقه دار بگذارید و در مکان های مختلف از محیطتان فانوس های زیبا قراردهید تا شبی به یادماندنی برپاکنید. این مطلب برگرفته از سایت کانکس است .

2. نورافشانی های کاربردی:

استفاده از لامپ های رشته ای سفید رنگ برای روشنایی بخشیدن به محیط بیرونی یک ویلای پیش ساختهمی تواند روشی موثر و اقتصادی و هم کم هزینه محسوب شود. به طور قطع شما میتوانید لامپ های رشته ای را به سقف و گوشه کنارها آویزان کنید ولی گزینه بهتر این است که لامپ های رشته ای را به دیوار دور سالن جشن نصب کنید ، روی میز قرار دهید و حتی جالب تر اینکه آنها را روی سبزه های فضای باز قرار دهید طوری که مچاله نشوند.

3. دور آتش همگی جمع شوید :

هنگامی که خورشید غروب می کند و هوا رو به سردی می رود، هر کسی دلش میخواهد که به یک جای گرم و دنج کنار آتش دسترسی پیدا کند، یکآلاچیق پیش ساختهشومینه دار در حیاط مکانی گرم، دلپذیر و جذاب و صمیمی را برای مهمانان ایجاد می کند که دور هم جمع شوند. همچنین ، محیطی روشن را در یک شب تاریک ایجاد می کند.

4. فانوس های معلق و آویزان :

قرار دادن فانوس های آویزان در حیاط، همواره به جشن های داخل حیاط شوق و انگیزه وسوسه کننده ای می دهد که انجام آن نیز کار ساده ای است. آنها را میتوان همراه شمعدانی هایشان از مغازه خریداری کرد و به ریسمان کشید. برای اینکه احتیاط لازم را به عمل آوریم و از خطرات احتمالی در امان باشیم، به خصوص زمانی که رشته ها بر روی درختان نصب شده اند و یا نزدیک اشیاء قابل اشتعال هستند، میتوانیم از شمع دان های نسوز و غیر قابل اشتعال استفاده کنیم.

5. شمعدان های رشته ای آویزان:

چنین شمع دان های شیشه ای از مغازه خریداری می شوند، برای اینکه آنها را بر روی درخت نصب کنید، ابتدا آنها را به سیم های رشته ای پیچ کنید. سپس سیم های رشته ای را به هم متصل کنید تا به صورت یک رشته سیم واحد در بیاید، در انتها این سیم رشته ای واحد را با احتیاط لازم به دور درخت بپیچید.

6. کوزه های ژله ای رشته ای:

این رشته های کوچک از کنار هم قرار دادن کوزه های کوچک ژله ای رنگی ساخته شده ند که آنها را به هم متصل می کند و به صورت رشته بلند، در حیاط برای تزئین نصب می کنند. برای اینکه چنین چیزی بسازید، دور کوزه های ژله ای را با یک ریسمان چند لایه بپیچید و به داربست آویزان کنید و یا با استفاده از قلاب های S مانند به حفاظ های سیم کشی خاردار آویزان کنید . درون کوزه ها شمع قرار دهید، ترجیحا شمع ها بدون دود باشند تا امنیت بالا برود، دقت کنید که نمای م... روی شیشه کوزه چه حال و هوای سرزنده و بازیگوشانه ای به حیاط شما می دهد.

7. دکور اطراف میز:

رشته های ناپیوسته و اشیای مختلف دکوری، از جمله شمع دانی های عالی که از مغازه خریداری شده اند، همگی در یک جا به صورت دسته ای به هم وصل شده اند تا فضایی جذاب و نورانی دور میزهایی ایجاد کنند که در جاهای مختلف حیاط قرار داده شده اند. اشیایی را که ممکن است گرم شوند داخل کاسه و یا هر ظرف ضد حرارتی قرار دهید تا به مهمانان آسیب وارد نشود. به این صورت دکوری جالب ایجاد کنید و میزها را با رنگ ها و نورهای متنوع تزئین کنید.

8.رقص نور میز شام :

گذاردن شمع در شیشه های رنگی مشبک و شمع دانی های لیوانی نقش دار بهترین روش برای اضافه کردن روشنایی و گرما به میز شام است بدون اینکه فضای زیادی اشغال شود. شمع دانی های لیوانی نقش دار الگوی زیبایی را روی میز شام ایجاد می کنند، اگر از این نما لذت می برید، میتوانید در جشن های بعدی از کوزه های شیشه ای مشبک استفاده کنید و داخل آنها شمع قرار دهید.

9.سینمای سرباز در شب:

با نمایش دادن فیلم سینمایی سرباز برای مهمانان خود در شب، باعث می شود که ساعات شبانه به دلخواه شما پیش بروند. این یک روش عالی برای سرگرم کردن کودکان است. شما به یک پروژکتور نیاز دارید تا روی یک سکو قرار دهید و مسیر صندلی ها را با رشته های لامپ دار روشن کنید

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...