Jump to content

6 نکته برای داشتن یک نمای چشمگیر در کانکس مسکونی


youka

Recommended Posts

شاید شما قصد فروش خانه یا کانکس مسکونی خود را دارید. باید به این نکته توجه داشته باشید اولین چیزی که مشتری با آن برخورد می کند، نمای بیرونی ساختمان است.

1. قسمت بیرونی خانه یا کانکس را با رنگ های دوستانه ، گرم و خوشایند رنگ کنید. رنگ های بکار رفته نشان دهنده روحیات شما هستند. پس اگر شما از رنگ های مرده و ناخوشایند و کهنه استفاده کنید، این حس به خریدار منتقل می شود که ملک خود را دوست ندارید

2. اگر کمبود بودجه دارید، فقط در ورودی را رنگ آمیزی کنید ، هیچ چیزی قابل مقایسه با در ورودی نیست ، بنابراین آن را با رنگ های شکیل و درشت نما برجسته کنید ، طوری که رنگ آن با استایل و نمای بیرونی منزلتان هم خوانی داشته باشد. این مطلب برگرفته از سایت کانکس است .

3. برای پارکینگ خانه خود درجدید نصب کنید، اگر در پارکینگ شما سرما و گرمای روزگار را به اندازه کافی چشیده است و کهنه شده است دیگر وقت آن است که یک در پارکینگ جدید به جای آن نصب کنید. خوبی تعویض درب پارکینگ در این است که میتوان در عرض یک روز این کار را انجام داد.

4. بر سر درخانه تان چراغ (لامپ ، ... ) جدید نصب کنید، استایلی برای خانه خود انتخاب کنید که خانه تان را امروزی تر کند و به اصطلاح به قرن 21 نزدیک تر کند.

5. شکل اعداد آدرس خود را تغییر دهید ، موقعیت آدرس را مشخص کنید، اعداد را با سایز بزرگ نصب کنید تا مردم به راحتی و با سرعت آن را ببینند و اینکه رنگ خوبی برای آن انتخاب کنید تا با نمای جدید خانه تان هم خوانی داشته باشد.

6. مجددا مسیر راه به در ورودی خانه یا کانکس تان را از لحاظ چیدمان عوض کنید، از لایه ها و رنگ هایی استفاده کنید که توجه تان را جلب می کند، چه کسی گفته است که باغچه باید فقط یکدست چمن باشد؟ دیوارهای نارنجی رنگ قوس دار ، درختان بامبو و سنگ های تخت ، همگی این منظره را تمیز و چشمگیر میکنند.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...