Jump to content

نکاتی درباره تعمیر خانه پیش ساخته 2


youka

Recommended Posts

فصل بهار بهترین زمان برای پروژه هایی است که نیاز دارید درب منزلتان را باز یا بسته نگه دارید، جایگزینی درب ها در مراحل پیشرفته انجام می شود، اما هنگامی که این کار با دقت و ظرافت انجام میشود دو مزیت را با خود به همراه دارد. اول اینکه از مصرف بی رویه و اضافی بودجه شما جلوگیری می کند و کمترین خرج را روی دست شما می گذارد و دوم اینکه منزل شما را زیباتر می کند. چنین کاری بازدهی انرژی مصرفی خانگی شما را افزایش می دهد و از پرت انرژی جلوگیری می کند، محبوبیت و جذابیت خاصی به خانه می دهد، امنیت خاطر را برای خانواده فراهم می کند و ایمنی را بیشتر می کند.اگر منزل شما قبل از سال 1978 ساخته شده، احتمال وجود مشکل رنگ پس زنی فلزات بسیار بالاست. این مطلب برگرفته از سایت لیست قیمت کانکس است .

طبق تحقیقات EPA لغزش و اصطکاک بین دو قطعه فلز منجر به کنده شدن ذرات سطوحی فلز و پخش شدن آن در هوا می شود. وارد شدن این ذرات به داخل بدن، مخصوصاً برای کودکان، بسیار خطرناک است.استفاده از یک درب از پیش ساخته آسان ترین روش برای ارتقاء منزل است. درب از پیش ساخته از قبل قاب بندی شده است و آماده جایگزینی درب قبلی است.پس ابتدا ابعاد در قدیمی، قاب و چهارچوب در را با دقت اندازه گیری کرده و یادداشت کنید. سپس این ارقام و اطلاعات را نزد فروشنده درب پیش ساخته ببرید.برای خارج ساختن در کهنه ابتدا پیچ و مهره هایی را بازکنید که باعث اتصال درب به لولایی شده اند. سپس قطعات باقی مانده از درب را که به ساختار خانه متصل هستند، از چهارچوب بیرون بکشید. این کار باعث می شود که به راحتی درب قدیمی را از جایگاهش خارج سازید.با استفاده از Z-Flashing جداره خارجی و اطراف قاب درب و چهارچوب را رطوبت زدایی کنید. چهارچوب و اطراف قاب را با لایه ضخیمی از بتونه، بتونه گیری کنید. سپس درب جدید را در جایگاهش جا بیندازید تا به خوبی چفت شود. با استفاده از نقاله و گونیای حباب دار و قرار دادن آن در قسمت زیرین درب، از درست قرارگیری درب جدید اطمینان حاصل کنید. اگر درب به طور ناموزون قرار گرفته بود، با قراردادن واشرهای نازک زاویه دار چوبی در زیر آن، این ناموزونی را اصلاح کنید.

محل اتصال لولایی به چهارچوب و درب جدید را با دریل سوراخ کنید. پیلوت های سوراخ دار را در محل دریل شده قرار دهید و سپس با پیچ و مهره های مناسب اتصالات درب جدید به چهارچوب را کامل کنید. مراحل انجام اتصالات را از روی دفترچه راهنما انجام دهید. در انتها درب را ببندید تا متوجه بشوید که درب به خوبی جا افتاده است یا خیر. حتی منافذ بین در و چهارچوب را نیز چک کنید. ممکن است حتی لازم باشد که با چکش به واشرهای آن ضربه بزنید و تغییرات لازم را لحاظ کنید، دور قاب را بتونه گیری کنید و لایه های اضافی را با چاقو ببرید. قبل از اینکه دستگیره و قفل در جدید روی آن نصب کنید، سطح رویی درب را عایق پوش کنید.به غیر از این پروژه، پروژه های مشابه دیگری نیز وجود دارند که به شما کمک می کنند تا جلوه منزلتان را از لحاظ زیبایی ارتقاع دهید. فقط به محض اینکه خرت و پرت ها و اسباب اضافی خانه را دور ریختید و به نظافت منزلتان رسیدگی کردید، زیبایی خانه جلوه گر می شود و مطمئناً تغییرات شگرفی را، حتی از لحاظ مخارج سرمایشی و گرمایشی، در خانه خود احساس خواهید کرد.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...