Jump to content

داشتن طراحی سایت بی نظیر


sitecode

Recommended Posts

داشتن طراحی سایت بی نظیر

داشتن طراحی سایت بی نظیر

 

 

 

 

داشتن طراحی سایت بی نظیر : در دنیای تجارت الکترونیک در دست داشتن یک طراحی سایت که از لحاظ ظاهری مورد پسند اکثریت کاربران باشد مهم ترین علت موفقیت به حساب می آید . در ابتدا برای شما کاربران عزیز تعریفی از یک وب سایت مفید و کاربر پسند را خواهیم داشت . در واقع وب سایتی خوب و تاثیرگذار می باشد که کلیه ی اطلاعات درباره ی خدمات و محصولات را دارا بوده و این اطلاعات را به گونه ای در اختیار کاربران و بازدیدکنندگان قرار دهد که بازدید آن ها منجر به خرید شودطراحی سایت این کسب و کار ها در راستای فروش محصولات و کالا ها انجام می شود و مطالبی که در اختیار کاربران قرار گرفته می شود کاملا مرتبط با این کالا ها می باشد و موجب توضیحاتی درباره ی امکانات و خدمات آن کسب وکار خواهد شد

برای در دست داشتن یک طراحی وب سایت خوب دقت در نحوه ی انجام مراحل طراحی و تولید محتوای کاربردی بسیار با اهمیت می باشد . به بیان ساده تر یک وب سایت موفق بر پایه ی دو مورد ذکر شده استوار می باشد . در آغاز یک وب سایت طراحی می گردد و بعد نوبت به نحوه ی مدیریت آن وب سایت می رسد .

 

 

بخش طراحی وب سایت :

 

در این بخش لازم به ذکر است بدانید که می بایست هر کاراکتری که موجب آزار و سردرگمی کاربران می شود را حذف نمایید . در ادامه به تحلیل و بررسی 2 نکته خواهیم پرداخت که با رعایت آن ها می توانید به وب سایتی کاربردی و خوب دست یابید .

 

 

تاثیر استفاده از موسیقی در طراحی سایت :

 

اگر مدیریت یک وب سایت به پخش موسیقی در سایت علاقه داشته باشد می بایست در صفحات مختلف طراحی سایت از موسیقی های  متفاوت استفاده نماید زیرا وجود تنها یک موسیقی در تمامی صفحات سایت می تواند کاربران را فراری دهد .

 

 

فونت استفاده شده در طراحی سایت :

 

در یک پروژه ی طراحی وب سایت نوع فونت به کار رفته از اهمیت بالایی برخوردار می باشد . به بیان دیگر علت اصلی مراجعه کاربران به یک  وب سایت مطالعه ی محتوا می باشد بر همین اساس می توان متوجه میزان اهمیت فونت مطالب شد .

 

 

تاثیر کاراکتر های طراحی سایت در رتبه بندی گوگل

تاثیر کاراکتر های طراحی سایت در رتبه بندی گوگل

 

 

 

طراحی سایت

 

تاثیر کاراکتر های طراحی سایت در رتبه بندی گوگل : اگر در زمینه ی رتبه بندی وب سایت ها در موتور های جستجو تحقیق انجام نموده باشید قطعا راجع به مولفه های موثر در این رتبه بندی ها  مطالبی را مشاهده نموده اید . در واقع رتبه بندی های موتور های جستجو گر بر اساس این کاراکتر ها صورت می گیرد بر همین اساس مقاله ی امروز را به بررسی برخی از این کاراکتر ها اختصاص داده ایم .

 

طراحی سایت و کلمات کلیدی دامنه سایت :

یکی از کاراکتر های موثر در رتبه بندی وب سایت کلمات کلیدی به کار رفته در دامنه ی وب سایت می باشد . دامنه ای که از کلمه کلیدی اصلی وب سایت در ابتدای آن استفاده شده است می توانند در جایگاه آن وب سایت تاثیر گذار باشد .

 

طراحی سایت و عمر دامنه ی سایت :

بر اساس بیانیه های منتشر شده از سوی شرکت بزرگ گوگل ، عمر طراحی سایت هایی که دامنه های آن ها از روش های doorway استفاده می نمایند کمتر از 1 سال می باشند اما وب سایت هایی که دامنه های آن ها قدیمی تر باشد از این تکنیک ها استفاده نمی کنند .

 

طراحی سایت

 

طراحی وب سایت و چگالی عبارات کلیدی :

وجود این کاراکتر برای گوگل بسیار مفید خواهد بود اما می بایست بدانید که استفاده بیش از حد از کلمه کلیدی به طراحی وب سایت تان لطمه وارد می نماید .

 

سرعت لود طراحی سایت :

موتور های جستجو گر گوگل و بینگ اهمیت بالایی برای سرعت بارگذاری یک وب سایت قائل می باشند .  ربات های این دو وب سایت قادر به سنجش سرعت سایت شما آن هم به آسانی می باشند .

 

به کار گیری canonical در طراحی سایت :

به کار گیری canonical موجب می شود موتور جستجو گر گوگل محتوای چندتایی سایت شما را شناسایی نماید .

 

بهینه سازی عکس ها در طراحی وب سایت :

انجام این امر موجب ارسال سیگنال های مناسب از طراحی وب سایت شما به گوگل خواهد شد .

 

استفاده از عبارات کلیدی طراحی سایت در h1,h2,h3 :

استفاده از عبارات کلیدی در تگ های H می تواند یک سیگنال ضعیف را برای وب سایت گوگل ارسال کند این قضیه را MOZ  ثابت کرده است.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...