Jump to content

مشاوره حقوقی آنلاین توسط وکیل پایه یک دادگستری


parsay

Recommended Posts

وکلای خانم و آقا (وکیل مجرب زن، وکیل مجرب مرد) عضو گروه وکلای پارسای هر روز به غیر از ایام تعطیل و پنج شنبه ها از ساعت 10 الی 19 آماده مشاوره حقوقی آنلاین و جواب گویی به درخواست های مشاوره به صورت تلفنی و حضوری می باشند. مشاوره حقوقی تلفنی رایگان است و حتی الامکان سعی می شود که پاسخگوی مشکلات حقوقی شما عزیزان باشیم ولی بدیهی است در مشاوره حقوقی حضوری وکیل با ارتباط مستقیم با موکل یا مشاوره گیرنده و طرح سوال های متعدد و گوش دادن دقیق به صحبت ها و سوالات و مطالعه کامل مدارک و مستندات می تواند بهترین مشاوره را ارائه نماید.

از این رو کسانی که تمایل به پاسخگویی دقیق و فنی حقوقی دارند با تماس با تلفن های دفتر وقت ملاقات و مشاوره حضوری دریافت کنند.

امروزه برای بیشتر مردم این مطلب پوشیده نیست که برای انجام هر امری باید به متخصص آن مراجعه کرد. بین ما وکلا معروف است که گفته می شود که وقتی پرونده به بن بست و اتمام می رسد عده ای تازه به یاد وکیل می افتند! همیشه توصیه ما به موکلین محترم و عزیزان مراجعه کننده برای اخذ مشاوره حقوقی این است که اولین گام در صورت بروز مشکل حقوقی و کیفری مشاوره و مراجعه به وکیل است نه آخرین گام. با مطالعه بعضی پرونده ها و با دیدن بعضی آرا و قطعی چه افسوس ها خورده ایم که ای کاش به دانستن های جسته و گریخته و مشاوره های افراد غیر حقوقی اعتماد نمی کردند!

خیلی از سرخوردگی ها و آسیب های مالی و حیثیتی در اثر تفکر "همه چیز دانی" بعضی از افراد است. گزافه نیست اگر بگویم حتی گفتن یک عبارت ساده و کوتاه در دادگاه می تواند سرنوشت پرونده شما را دگرگون کند. این حساسیت اخذ مشاوره برای تمام موضوعات حقوقی است ولی در دعاوی مربوط به قرارداد ها این حساسیت دو چندان است.

همانطور که می دانید موضوعات حقوقی بسیار متنوع است و هر قسمت متخصص مربوط به خود را دارد مسلما وکیل خانواده که سال ها در این زمینه فعالیت کرده و پرونده های فراوان خانوادگی داشته است از حیث تجربه و ریزه کاری های مرتبط با حقوق خانواده قابل مقایسه با یک دانش آموخته ساده علم حقوق یا کارآموز وکالت نمی باشد.

گروه وکلای پارسای متشکل از وکیلانی است با تخصص های گوناگون، به ویژه در موضوعات خانوادگی (وکیل خانواده)، قراردادی (وکیل قرارداد ها)، کیفری (وکیل کیفری) و حقوقی (وکیل حقوقی).

مطالب گفته شده صرفا در راستای تبیین ضرورت مشاوره حقوقی آن هم از متخصص امر است. مطمئنا پرداخت اندکی حق المشاوره به مراتب بهتر است از شروع بد یک پرونده (دادخواست)، دفاع نامناسب و در نتیجه ضررهای مالی و شرافتی. مشاوره حقوقی سرمایه گذاری است و نه هزینه، متاسفانه در ایران آن طور که باید ضرورت مشاوره حقوقیدرک نشده است در کشورهای پیشرفته برای حتی ساده ترین کارهای حقوقی روزمره به وکیل یا مشاور مراجعه می کنند جالب این که به تجربه به ما ثابت شده است که هر چه سطح فرهنگ و تحصیلات بالاتر باشد بیشتر به وکیل و گرفتن مشاوره مراجعه می کنند. به نظر می رسد آشنایی با حقوق و تکالیف و فرهنگ مراجعه به وکیل می بایستی در دوران تحصیل اولیه به کودکان و نوجوانان آموزش داده شود...

 

لینک منبع:طلاق خانواده گروه وکلای پارسای

 

http://parsaylawyers.com/

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...